Įkraunama...
Įkraunama...

Vegetacinė distonija III

jo,ash irgi vaziuosiu pas ji,nebeimanoma gyventi,isgerem biskuti savaitgali, jau trecia diena tox kaip perlaustas,tirpsta veida,uzia galvoje,uzeina drebulys,raumenys paspazmuoja,nznkas darosi...tabletese nematau iseities..butinai parasyk nes neber gyvenimo
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rasmike: 09 rugpjūčio 2010 - 13:32
QUOTE(visiskai_rami @ 2010 08 08, 18:13)
kaip supratau uk gyveni, tai siulyciau nepabijoti ir apsilankyti pas gydytoja tenai, kiek paciai teko lankytis pas ju gydytojus tai atsiliepimai tik geri, na viena buvo ne kokia gydytoja, tiksliau man nepatiko ji ir tiek bet tik viena  smile.gif

nezinau kur tu ten buvai,bet mane vien propranolol nuodijo anglijoje,kuris man pasireiske visais salutiniais poveikiais (galvos skausmas,pykinimas,isberimai,svaigimas galvos ir visi kiti) vos nutraukus vaistus visi blogumai isnyko..kas keisciausia sakiau daktarui kad nuo ju man viskas pablogejo ir atsirado keistu simptomu,tai jis vis saukdavo man kad tik nenutrauk ,turi padeti..tai cia normalu?pasakiau lietuvoje neurologui kokius vaistus geriau,tas juoktis pradejo,va tau ir gydymas. tai jei jau turi gerus atsiliepimus tai pasakyk ka tau jie pasiule?kokius vaistus ar gydyma?
Atsakyti
Ar daznai kamuoja tokie dalykai kaip drebulys kazkox vidinis,prie jo prisideda ir veido tirpimas ir cypimas galvoje..man tai daznai buna nakti,kartais ir diena..bet kai uzeina net po kelias valandas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rasmike: 10 rugpjūčio 2010 - 13:32
Sveikos 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Noriu pasipasakoti jums. Nezinau kas man yra. iki sios vasaros buvau laiminga ir sveika. po patirto streso pradejo kazkas man darytis . pradejo maust visus sanarius. tirpt puse veido. kojos atrodo tarsi medines, toks jausmas kad tuoj nukrisiu. bet baisiausia yra tai-kad as pastoviai galvoju apie mirti. man pastoviai atrodo kad man baisi liga. apsilankiau pas terapeuta, tai uzrase mane pas neuropatologa po 3 sav. ir israse raminanciu vaistu.
kas man gali but, neisivaizduoju. ir dar pastebejau kad mano kuno temperatura tik 35.5. ir vel visokios mintys i galva lenda unsure.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(kity25 @ 2010 08 13, 08:30)
Sveikos  4u.gif  4u.gif  4u.gif
Noriu pasipasakoti jums. Nezinau kas man yra. iki sios vasaros buvau laiminga ir sveika. po patirto streso pradejo kazkas man darytis . pradejo maust visus sanarius. tirpt puse veido. kojos atrodo tarsi medines, toks jausmas kad tuoj nukrisiu. bet baisiausia yra tai-kad as pastoviai galvoju apie mirti. man pastoviai atrodo kad man baisi liga. apsilankiau pas terapeuta, tai uzrase mane pas neuropatologa po 3 sav. ir israse raminanciu vaistu.
kas man gali but, neisivaizduoju. ir dar pastebejau kad mano kuno temperatura tik 35.5. ir vel visokios mintys i galva lenda  unsure.gif  unsure.gif

tau kaip ir man ir kitiems:) ash taip pat turiu sanariu skausma,ir veidas tirpsta ,tai desine tai kaire puse:) ir kojos sillpnos..liudna zinia kad ta liga ilgai gydoma ir bjauri,gera zinia kad nuo jos nemirsi ir ji pagydoma..laikykis
Atsakyti
QUOTE(Rasmike @ 2010 08 13, 17:19)
tau kaip ir man ir kitiems:) ash taip pat turiu sanariu skausma,ir veidas tirpsta ,tai desine tai kaire puse:) ir kojos sillpnos..liudna zinia kad ta liga ilgai gydoma ir bjauri,gera zinia kad nuo jos nemirsi ir ji pagydoma..laikykis

aciu 4u.gif o kazin kaip ji nustatoma? nes dar diagnozes kaip ir neturiu, tik po 3 sav eisiu pas neuropotologa. o gal reiketu kreiptis pas geresni gydytoja? a r gydytojas poliklinikoj sugebes nustatyt diagnoze?
Merginos, o jus prigalvojat sau ligas visokias???
Atsakyti
QUOTE(kity25 @ 2010 08 13, 15:05)
aciu  4u.gif o kazin kaip ji nustatoma? nes dar diagnozes kaip ir neturiu, tik po 3 sav eisiu pas neuropotologa. o gal reiketu kreiptis pas geresni gydytoja? a r gydytojas poliklinikoj sugebes nustatyt diagnoze?
Merginos, o jus prigalvojat sau ligas visokias???

parasyk man i skype polas23,viska papasakosiu ka zinau:)
Atsakyti
Labutis 4u.gif , nu nežinau, gal nuo Cipralex kaip ir pagerėję reikalai, jei koks užeina negerumas tai gan švelnus ir nebe kasdien, net nebežinau kada raminamų griebiaus, nors turiu visad po ranka rolleyes.gif .
Dabar su sąnariais suvargau, net ligoninėj gulėjau verysad.gif , bet taip ir nesupranta kas čia darosi.
Gal kas buvot pas žolininką, labai įdomu.
Atsakyti
QUOTE(Apart @ 2010 08 13, 18:48)
Labutis 4u.gif , nu nežinau, gal nuo Cipralex kaip ir pagerėję reikalai, jei koks užeina negerumas tai gan švelnus ir nebe kasdien, net nebežinau kada raminamų griebiaus, nors turiu visad po ranka  rolleyes.gif .
Dabar su sąnariais suvargau, net ligoninėj gulėjau  verysad.gif , bet taip ir nesupranta kas čia darosi.
Gal kas buvot pas žolininką, labai įdomu.

viena kaip tik zmoguti siunciu ten,nes ji lietuvoje atsotogauja,sake vaziuoja pas ji pirmadieni,kaip kas buvo kaip sekesi parasysiu po savaites,ar dvieju,visgi teks jai pagerti pora savaiciu kad zinotu rezutatus ar gereja ar ne,ji turi taip pat kaip ir mes visi,vegetacine distonija,vargsta 8 metus jau:) zodziu pranesiu
Atsakyti
Sveikos visos:) idedu vienos drauges vizita pas zolinina pokalbi..na ji dar tik prades gydytis bet paskaitykit kaip kas buvo:
[5:48:02 PM] Sigita: labas
[5:48:07 PM] Sigita: tai va
[5:48:15 PM] Sigita: buvau pas ta zolininka
[5:48:34 PM] Sigita: toks labai idomus zmogus,toks keistas,labai ramus atrodo
[5:48:48 PM] Polas23: na
[5:48:58 PM] Sigita: gavau kruva zoleliu ir instrukcija kaip jas virti
[5:49:04 PM] Polas23: :/
[5:49:06 PM] Sigita: dviem menesiam
[5:49:14 PM] Sigita: o paskui vel teks atvaziuoti
[5:49:17 PM] Polas23: o tai ok
[5:49:21 PM] Polas23: kiek mokejai>
[5:49:37 PM] Sigita: man isejo 195 litai
[5:49:41 PM] Polas23: aisq
[5:49:47 PM] Polas23: o ka jis tau pripazino?
[5:49:50 PM] Sigita: sake vezio neturiu
[5:49:58 PM] Polas23: ka pripazino
[5:50:49 PM] Sigita: kepenu uzdegimas 3 procentai ciroze. deguonies truksta,ten tos rugsties truksta,kraujas necirkuliouja ir t.t
[5:50:58 PM] Sigita: sirdis siaip sau
[5:51:01 PM] Polas23: smile.gif))
[5:51:07 PM] Polas23: kaip jis nustate?
[5:51:31 PM] Sigita: sedejo ir su kazkokiu skambaliuku po lapa vedziojo
[5:51:40 PM] Polas23: nu ten tikras daktaras..
[5:51:45 PM] Polas23: visas ligas pasake:)
[5:51:50 PM] Polas23: o kaip jis nustate
[5:51:55 PM] Polas23: su svytuokle?
[5:52:15 PM] Sigita: nuveziau mamos nuotrauka,tai apie ja labai tiksliai pasake,net sake atstatys isnirusius slankstelius nugaroje per kelias sekundes
[5:53:35 PM] Sigita: dar patare nesidaryt magnetinio,nes neva jie gali iziureti ka nors ir pamanyti kad ten auglys,nors ten ne auglys ir darydami operacija pakenkti
[5:54:13 PM] Sigita: jis dirbes daug kur ir su daktarais dirbes kartu,bet po to atsiskyre ir dirba tik sau
[5:57:42 PM] Polas23: oho
[5:57:56 PM] Polas23: gal rimtai
[5:57:58 PM] Polas23: cia viskas
[5:58:03 PM] Polas23: nu kai grisiu atostogu
[5:58:07 PM] Polas23: gal reiks ir man nuvaziuot
Atsakyti
QUOTE(Rasmike @ 2010 08 16, 20:51)
Sveikos visos:) idedu vienos drauges vizita pas zolinina pokalbi..na ji dar tik prades gydytis bet paskaitykit kaip kas buvo:
[5:48:02 PM] Sigita: labas
[5:48:07 PM] Sigita: tai va
[5:48:15 PM] Sigita: buvau pas ta zolininka
[5:48:34 PM] Sigita: toks labai idomus zmogus,toks keistas,labai ramus atrodo
[5:48:48 PM] Polas23: na
[5:48:58 PM] Sigita: gavau kruva zoleliu ir instrukcija kaip jas virti
[5:49:04 PM] Polas23: :/
[5:49:06 PM] Sigita: dviem menesiam
[5:49:14 PM] Sigita: o paskui vel teks atvaziuoti
[5:49:17 PM] Polas23: o tai ok
[5:49:21 PM] Polas23: kiek mokejai>
[5:49:37 PM] Sigita: man isejo 195 litai
[5:49:41 PM] Polas23: aisq
[5:49:47 PM] Polas23: o ka jis tau pripazino?
[5:49:50 PM] Sigita: sake vezio neturiu
[5:49:58 PM] Polas23: ka pripazino
[5:50:49 PM] Sigita: kepenu uzdegimas 3 procentai ciroze. deguonies truksta,ten tos rugsties truksta,kraujas necirkuliouja ir t.t
[5:50:58 PM] Sigita: sirdis siaip sau
[5:51:01 PM] Polas23: smile.gif))
[5:51:07 PM] Polas23: kaip jis nustate?
[5:51:31 PM] Sigita: sedejo ir su kazkokiu skambaliuku po lapa vedziojo
[5:51:40 PM] Polas23: nu ten tikras daktaras..
[5:51:45 PM] Polas23: visas ligas pasake:)
[5:51:50 PM] Polas23: o kaip jis nustate
[5:51:55 PM] Polas23: su svytuokle?
[5:52:15 PM] Sigita: nuveziau mamos nuotrauka,tai apie ja labai tiksliai pasake,net sake atstatys isnirusius slankstelius nugaroje per kelias sekundes
[5:53:35 PM] Sigita: dar patare nesidaryt magnetinio,nes neva jie gali iziureti ka nors ir pamanyti kad ten auglys,nors ten ne auglys ir darydami operacija pakenkti
[5:54:13 PM] Sigita: jis dirbes daug kur ir su daktarais dirbes kartu,bet po to atsiskyre ir dirba tik sau
[5:57:42 PM] Polas23: oho
[5:57:56 PM] Polas23: gal rimtai
[5:57:58 PM] Polas23: cia viskas
[5:58:03 PM] Polas23: nu kai grisiu atostogu
[5:58:07 PM] Polas23: gal reiks ir man nuvaziuot

o kokiu ten jai dave vaistu ir gal gali parasyti kas jai yra ,kaip sakei jau 8 metus vargsta
Atsakyti
Sveiki, netikėtai aptikau šią temą... Įdomus man tas žolininkas pasidarė biggrin.gif Bet niekaip nesuprantu, kas ten per žolelės, kad tokios kainos... g.gif
Atsakyti