Įkraunama...
Įkraunama...

Vegetacinė distonija III

O kaip Jums su apetitu? Nuo pirmo priepuolio (kuris buvo pries pusantro menesio) iki siol prastai valgau, netekau 5 kg.
Atsakyti
buvo dinges apetitas man,kartais uzeina kai jau nuotaika geresne,kad valgyt noriu kaip visad,o buna kad nenoriu,toks jausmas ,kad bijociau valgyt,kad vel taip nenutiktu.
Atsakyti
QUOTE(astaliut @ 2011 12 19, 21:51)
buvo dinges apetitas man,kartais uzeina kai jau nuotaika geresne,kad valgyt noriu kaip visad,o buna kad nenoriu,toks jausmas ,kad bijociau valgyt,kad vel taip nenutiktu.

man tai per pati bloguma buvo toks baisus dalykas - baime uzspringti(beto man buvo labai blogai su skrandziu nors jame ten nieko ypatingo nerado, bet skausmai buvo zveriski, matyt del vd), man zinok buvo kuri laika panikos atakos kasdien doh.gif tai patikek tada numeciau ir svorio ir isvis sveikata buvo pakrikusi, po to lankiau psichoterapija thumbup.gif atsistaciau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lucero: 19 gruodžio 2011 - 20:56
Radau kad yra tokia knyga --- J.Neverauskas.Vegetacinė nervų sistemos disfunkcija: praktiniai gydymo aspektai.
Atsakyti
QUOTE(Lucero @ 2011 12 19, 21:53)
man tai per pati bloguma buvo toks baisus dalykas - baime uzspringti(beto man buvo labai blogai su skrandziu nors jame ten nieko ypatingo nerado, bet skausmai buvo zveriski, matyt del vd), man zinok buvo kuri laika panikos atakos kasdien doh.gif  tai patikek tada numeciau ir svorio ir isvis sveikata buvo pakrikusi, po to lankiau psichoterapija thumbup.gif atsistaciau

o vaistus kokius vartoji?psichoterapija padeda?man ner galimybes eit pas psichoterapeuta,bet labai noreciau.
Papildyta:
QUOTE(Lucero @ 2011 12 19, 21:53)
man tai per pati bloguma buvo toks baisus dalykas - baime uzspringti(beto man buvo labai blogai su skrandziu nors jame ten nieko ypatingo nerado, bet skausmai buvo zveriski, matyt del vd), man zinok buvo kuri laika panikos atakos kasdien doh.gif  tai patikek tada numeciau ir svorio ir isvis sveikata buvo pakrikusi, po to lankiau psichoterapija thumbup.gif atsistaciau

o vaistus kokius vartoji?psichoterapija padeda?man ner galimybes eit pas psichoterapeuta,bet labai noreciau.
Papildyta:
uoj pridirbau cia kazka doh.gif

gal zinai is kur ta knyga gaut?
Atsakyti
Na tikrai nezinau kur ta knyga gauti, bet kaip supratau cia su kauno neuromeda susije, gal ten pas ju unsure.gif unsure.gif

o psichoterapija veiksminga nes ten joje ieskoma priezasciu kodel tu susirgai vd, nuo ko ji tau prasidejo atrandi...
Atsakyti
as kaip ir zinau iskur jinai atsirado,su labai artimo zmogaus netektimi,jau praejo menuo,bet bukle neatsistato...
nu dar plius paveldeta gal is tevelio kazkiek...
Atsakyti
Sveikos,kaip laikotes? 4u.gif
vakar vel buvo istikes PA doh.gif lengvai galva suktis pradejo ,tirpt,galvoju reik spaudima pamatuot,oba ziuriu 150.98,pulsas 160,eilini kart issigandau tai tada pradejau jaust sirdies tabalavima,kaptoprilio greit ir valerijonu,pora min ir vel kaip niekur nieko,tik esme tame,kad uzejo net diena,o siaip visad vakarais budavo unsure.gif
Atsakyti
Sveika,
Praeita savaite buvo istikes PA, as pati kalta nes geriau vyno taure su drauge. Viskas, ne laso alkoholio ilgam schmoll.gif Bijau sekancio PA, nes tikrai nemalonus, baisus. Siaip kartais uzeina silpnumai. Stengiuosi sveikai maitintis, maziau nervuotis.
Linksmu svenciu visoms 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,

Gal čia yra tokių, kurios turėjusios ar turinčios šią problemėlę pastojo? Kaip tuomet organizmas reaguoja...?
Kiek skaitinėju, tai visur minima, kad nėštumas vienas iš faktorių, kuris gali viską sujudinti.
Man po gimdymo buvo išlindusios šios bėdos, dabar jau kaip ir normaliai, aišku tas jautrumas likęs, stresinėse situacijose sunkiau verčiuos. Su vyru norime antro vaikelio, bet kažkaip blaškausi ar nepaūmės viskas, kas buvo...

O čia šiaip, pasiskaitymui, nieko naujo, bet apačioje yra komentarų daug, gal kuriai bus kažkas naudingo wink.gif http://www.sveikaszm...amp;strid=35593
Atsakyti
Mano atveju nestumas buvo tikras poilsis nuo VD.Jauciausiai labai gerai, metams ir daugiau buvau pamirsus apie visokius galvos skausmus,ir is vis kazkokiu vaistu poreiki. Dabar vaikui virs metu, negaliu seniai issimiegoti, pailseti, stresas daro savo ir ziuriu, kad vel sugrizta, kas buvo pamirsta. Bet kiekvienas organizmas reaguoja kitaip 4u.gif
Atsakyti
Jungiuosi ir aš šią temelę...smile.gif
Tik sakykit, ligoniukės, ar jums būna, kad akys pamirg air labai stipriai nukaista sprandas? Dreba kojos ir pan.?
Atsakyti