Įkraunama...
Įkraunama...

Vegetacinė distonija III

QUOTE(Monsit @ 2012 10 11, 12:10)
Taip ir gaunasi užburtas ratas-ta baimė laiko namuose, vien nuo minties, kad reiks išeiti į gatvę, būsena pablogėja, ir t.t. O visus 6metus tirpsta kojos, ar tie simptomai kaitaliojasi,laikui bėgant: pav.  ką nors skauda, paskui trūksta oro, dabar tirpsta kojos ir pan.?


vat butent kai pagalvoju kad reiks kazkur iseiti, o siaubas isvis negera pasidaro.. prasidejo man mokykloj sedint pamokoj silpna pasidare, tai taip kaip uzejo visi negerumai, dazniausiai ryte budavo nei valgyti nieko negaledavau.. skaudedavo pilva istisai, viduriai pasikeite tai kieti nei nelb:)na visa puokste negerumu smile.gif issiunte mane i sanatorija lyg ir pagerejo dingo tirpimai galvos svaigimas, bet virskinias nesusitvarke. tai va vis ir vargstu tai geriau tai blogiau. ejau pas ta homeopate kaip minejau, folio metodu tyre tai sake kad esu lb jautri, aisku pasake kad ir su organizu ne kas nes uzterstas tikriausiai nuo daugumos vaistu ;/ na ka geriau zirniukus pagerejo bet jie buvo tik nuo organizmo, o va vasara maciau kaip nuskendo zmogus, kai ji gaivino ir neatgaivo, tai va ir prasidejo vel ta pati puokste negalavimu. Beto dar lyg ir pradejau gerti tuos zirniukus nuo nervu, kiek zinau turi pablogeti juos gerent, tai man ziauriai pablogejo, bet kadangi as tokia jautri su durnu mastymu, vis ieskau lygu.. vis isitikinus kad an kazkokia liga ir vsio.. dbr jau mn kasdiena tokie negerumai, pastoviai sirdute dauzosi, pulsas 100.. nezmoniskai silpna :/
Atsakyti
vat o man keista, bet as atvirksciai, tik negerumas ir turiu begti i lauka, ikvepiu gryno oro, tarsi is naujo uzgimstu, iskart palengveja, kuo ilgiau tunu namuose tuo daugiau visko prisigalvoju smile.gif dar pastebejau siek tiek padeda sportas, as jo nemegstu tai renkuosi ilgus pasivaiksciojimus...

karolina, manau tau reiketu bent po truputuka iseit i lauka, tiesiog siaip, viena diena iki kaimynu namo nueik, kita diena, jau gal iki parduotuves, bet i ja neeik jei bloga, kad organizmas deguonies gautu... o siaip tai reiktu tau manau pas psichiatra, nes cia kaip tu rasai jau ne gyvenimas, o kankyne...

o tai kaiip taui su mokslais? darbu? neeini niekur?
Atsakyti
QUOTE(jauniute @ 2012 10 12, 11:22)
vat o man keista, bet as atvirksciai, tik negerumas ir turiu begti i lauka, ikvepiu gryno oro, tarsi is naujo uzgimstu, iskart palengveja, kuo ilgiau tunu namuose tuo daugiau visko prisigalvoju smile.gif dar pastebejau siek tiek padeda sportas, as jo nemegstu tai renkuosi ilgus pasivaiksciojimus...

karolina, manau tau reiketu bent po truputuka iseit i lauka, tiesiog siaip, viena diena iki kaimynu namo nueik, kita diena, jau gal iki parduotuves, bet i ja neeik jei bloga, kad organizmas deguonies gautu... o siaip tai reiktu tau manau pas psichiatra, nes cia kaip tu rasai jau ne gyvenimas, o kankyne...

o tai kaiip taui su mokslais? darbu? neeini niekur?


iseinu as i lauka, suniuka pavedzioju apeinu aplink nama, kartais iki draugo darbo nuvaziuoju, vis ji tempiu vakare pasivaikscioti smile.gif tikrai kankine o ne gyvenimas, patikekik manimi.. eisiu pas psichiatra, jau uzsirasiau kitai savaitei, gal kokiu proceduru duos.. dar dziaugiuosi kad nedirbu, jau senai is darbo butu ismete. Siuo metu mokausi, bet dar nebuvau paskaitose, lb atsilikau ir pagalvojus apie jas man silpna pasidaro :/
Atsakyti
Merginos,norit nuosirdaus patarimo? Geriausias vaistas nuo vegetodistonijos ir visokiu neuroziu-kuo nors uzsiimti,ir uzimti save taip (aisku,megstamais ir labai dominanciais dalykais),kadneliktu laiko gilinimuisi i savo pojucius ir galimas ligas. Buvau tokia pati dvasna vegetodistonike,paklodes nepajegdavau issiskalbti nepavargus (tais laikais kai dar skalbiankiu nebuvo),dabar dirbu tiek,kad net miegui laiko neuztenka,visos vegetodistonijos isgaravo,jei ir buna kartais koks negalavimas-nekreipi demesiu,nes nera laiko sirgti,o ir pas daktarus nera kada vaikscioti...o prasidejo nuo to,kad teko mokytis,dirbti ir seima islaikyti paciai-tas nezmoniskas kruvis buvo pats geriausias vaistas,nes nebuvo laiko galvoti,o jei apie liga negalvoji,t.y.,jos nemaitini-ji ir traukiasi,demesio negavusi...Na,aisku,ir neleidau sau visokiu "negaliu,nepajegiu",buvo "noriu,privalau,iveiksiu-nesu prastesne uz kitus". Taigi,tereikia atrasti stipria motyvacija 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Karolinan80 @ 2012 10 12, 13:27)
iseinu as i lauka, suniuka pavedzioju apeinu aplink nama, kartais iki draugo darbo nuvaziuoju, vis ji tempiu vakare pasivaikscioti smile.gif tikrai kankine o ne gyvenimas, patikekik manimi.. eisiu pas psichiatra, jau  uzsirasiau kitai savaitei, gal kokiu proceduru duos.. dar dziaugiuosi kad nedirbu, jau senai is darbo butu ismete. Siuo metu mokausi, bet dar nebuvau paskaitose, lb atsilikau ir pagalvojus apie jas man silpna pasidaro :/


Manau, reikalinga pokalbių terapija, kad išsiaiškinti savo baimes. O tai daugiau psichologų ir psichoterapeutų kompetencija. Savo baimėms reikia pažvelgti į akis ir truputį supykti ant savęs-esate sveika, tik kankinama melagingų pojūčių.Sėdėjimas namie ir pasidavimas savo baimėms tikrai nieko gero neduoda. rolleyes.gif Norint išgyti, būtina surasti būdą nukreipti dėmesį nuo savo kūno pojūčių ir kažkuo susidomėti, užsiimti kokia nors veikla. Kai mintys nukreipiamos nuo savęs, pasąmonė gali pati organizuoti organų ir nervų darbą. Jei ne sportuoti, tai bent daug judėti būtina, atlikti pratimus:tiek fizinius, tiek kvėpavimo. Jei tikrai ilgai užsitęsė baimės būsena, ji labai išvargina, žmogaus mintys įtemptos, nebus lengva iš jos išeiti be vaistų. Naudinga pasiskaityti knygas-bet ne apie ligas, o apie teigiamo mąstymo galią.
O aš kad ir kokios būklės būčiau, eidavau ir einu į darbą. Anksčiau vien pagalvojus apie tai, kad teks išeiti iš namų, akyse temdavo ir širdis vartydavosi, bet vis vien nepasidaviau, eidavau. Tie pojūčiai labai išvargina, bet jie nepavojingi. tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Monsit @ 2012 10 12, 14:24)
Manau, reikalinga pokalbių terapija, kad išsiaiškinti savo baimes. O tai daugiau psichologų ir psichoterapeutų kompetencija. Savo baimėms reikia pažvelgti į akis ir truputį supykti ant savęs-esate sveika, tik kankinama melagingų pojūčių.Sėdėjimas namie ir pasidavimas savo baimėms tikrai nieko gero neduoda. rolleyes.gif  Norint išgyti, būtina surasti būdą nukreipti dėmesį nuo savo kūno pojūčių ir kažkuo susidomėti, užsiimti kokia nors veikla. Kai mintys nukreipiamos nuo savęs, pasąmonė gali pati organizuoti organų ir nervų darbą. Jei ne sportuoti, tai bent daug judėti būtina, atlikti pratimus:tiek fizinius, tiek kvėpavimo. Jei tikrai ilgai užsitęsė baimės būsena, ji labai išvargina, žmogaus mintys įtemptos,  nebus lengva iš jos išeiti be vaistų. Naudinga pasiskaityti knygas-bet ne apie ligas, o apie teigiamo mąstymo galią.
O aš kad ir kokios būklės būčiau, eidavau ir einu į darbą. Anksčiau vien pagalvojus apie tai, kad teks išeiti iš namų, akyse temdavo ir širdis vartydavosi, bet vis vien nepasidaviau, eidavau. Tie pojūčiai labai išvargina, bet jie nepavojingi. tongue.gif

Aciu Jums labai uz patarius:) Zinau kad reikia man kazkuo uzsiimti, bet tos mintys nepalieka manes kad ir stengiuosi galvoti apie ka nors kita po kiek laiko vel save pagaunu galvodama apie savo organiza ir vis mastydama kokia liga as sergu.. snd jauciuosi kaip ir geriau tik sirdute dauzosi lb stipriai, pulsas aukstas :/ o sportas mane lb domina ypac joga, tik vel pagalvoju kad galiu pinigus ismesti tik, kad nusipirksiu bus negera ir negalesiu lankyti;/ o kaip jauciates jus? kokie negalaviai vargina jus ?
Atsakyti
QUOTE(Karolinan80 @ 2012 10 12, 15:40)
Aciu Jums labai uz patarius:) Zinau kad reikia man kazkuo uzsiimti, bet tos mintys nepalieka manes kad ir stengiuosi galvoti apie ka nors kita po kiek laiko vel save pagaunu galvodama apie savo organiza ir vis mastydama kokia liga as sergu.. snd jauciuosi kaip ir geriau tik sirdute dauzosi lb stipriai, pulsas aukstas :/  o sportas mane lb domina ypac joga, tik vel pagalvoju kve kad galiu pinigus ismesti tik, kad nusipirksiu bus negera ir negalesiu lankyti;/  o kaip jauciates jus? kokie negalaviai vargina jus ?


Sveika, rašai apie save, o atrodo kad viskas tinka ir man. Mane pastoviai vargina aukštas pulsas, todėl taip pat ima baimė išeiti iš namų: vis galvoju, kas bus jei išgriūsiu ar dar kas nors nutiks? Sėdėjau mėnesį ant biuliotenio, tai jaučiausi visai neblogai, o kai reikėjo pradėti eiti į darbą vėl prasidėjo visi negerumai: ryte atsikėlus sukyla pulsas iki 120 ir daugiau, atsiranda širdies permušimai. Lankausi pas psichologą, patinka pokalbiai, o ir atsipalaiduoti išmokė. Kai užsiimu kokia veikla lyg ir gerai būna, bet po to vistiek lenda visokios mintys į galvą nors tu ką. Buvau ir aš užsirašiusi į jogą, vos atbuvau pirmą užsiėmimą, nes pulsas ant tiek užkilo, kad net akyse temti pradėjo, tai teko ir xanax vartoti grįžus. Dabar nusprendžiau, kad nelankysiu tol kol neišmoksiu atsipalaiduoti ir neimti visko į galvą, o tai turbūt greitai nepavyks g.gif
Atsakyti
Man irgi pulsas uzkyla belenkiek nuo nerimo, nuo socialiniu situaciju,vis atrodo, kad viska darau netaip, arba bijau kad nepasiseks. didele baime ir nerimas, ir depresija jau nuo viso to.... atsipalaiduot nebemoku
Atsakyti
QUOTE(sadija @ 2012 10 12, 15:21)
Sveika, rašai apie save, o atrodo kad viskas tinka ir man. Mane pastoviai vargina aukštas pulsas, todėl taip pat ima baimė išeiti iš namų: vis galvoju, kas bus jei išgriūsiu ar dar kas nors nutiks? Sėdėjau mėnesį ant biuliotenio, tai jaučiausi visai neblogai, o kai reikėjo pradėti eiti į darbą vėl prasidėjo visi negerumai: ryte atsikėlus sukyla pulsas iki 120 ir daugiau, atsiranda širdies permušimai. Lankausi pas psichologą, patinka pokalbiai, o ir atsipalaiduoti išmokė. Kai užsiimu kokia veikla lyg ir gerai būna, bet po to vistiek lenda visokios mintys į galvą nors tu ką. Buvau ir aš užsirašiusi į jogą, vos atbuvau pirmą užsiėmimą, nes pulsas ant tiek užkilo, kad net akyse temti pradėjo, tai teko ir xanax vartoti grįžus. Dabar nusprendžiau, kad nelankysiu tol kol neišmoksiu atsipalaiduoti ir neimti visko į galvą, o tai turbūt greitai nepavyks g.gif


Sveika smile.gif o as galvojau kad tik as sitaip blogai jauciuosi, labai sunku valdyti mintis kad mum nieko nera. lenda tokios mintys juk daktarai n ieko neranda, kad per mazai tyrimu skiria, tokius pavirsutiniskus padaro, kurie visada geri. Bet juk joga ir mokina atsipalaidavimo smile.gif Namuose bandau pasportuoti tai kazkaip irgi slabna pasidaro, sirdis dauzosi. Keisciausia kad turiu dvi seses ir jos abi kuo sveikiausios, man net pavydu kai jos ruosiasi kur iseiti i kavine i kluba, kartais net graudu pasidaro, kad as taip negaliu :/
Atsakyti
Karolina viska tu gali, privalai eiti i paskaitas, pasakyk sau eisiu ir viskas, nieko nenutiks, negalima sitaip izoliuotis, man kad ir kaip blogai buvo, vistiek ejau... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jauniute @ 2012 10 12, 18:30)
Karolina viska tu gali, privalai eiti i paskaitas, pasakyk sau eisiu ir viskas, nieko nenutiks, negalima sitaip izoliuotis, man kad ir kaip blogai buvo, vistiek ejau... 4u.gif


Man tokie silpnumai uzeina kad atrodo ant koju nepastovesiu. Reikia zinau ta puikiai, labai sunku susidraugauti su tokiais negalavimais. Dabar nuo rusejo taip uzejo, kokias dvi dienas geriau pasijuntu ir kokia savaite isvis isplaukus esu.. :/
Atsakyti
QUOTE(Karolinan80 @ 2012 10 13, 11:00)
Man tokie silpnumai uzeina kad atrodo ant koju nepastovesiu. Reikia zinau ta puikiai, labai sunku susidraugauti su tokiais negalavimais. Dabar nuo rusejo taip uzejo, kokias dvi dienas geriau pasijuntu ir kokia savaite isvis isplaukus esu.. :/

Labas Karolina, gaila man taves. Reikia tau pagalbos, gerai, kad uzsirasei pas psichiatra.
vaistukai ir psichoterapija turetu padeti 4u.gif
Atsakyti