Įkraunama...
Įkraunama...

Vegetacinė distonija III

QUOTE(vabaliukste @ 2012 10 17, 12:35)
buna man ir taip. kai kas vyksta kito  pamirstu tas PA ir visa kita...
Papildyta:
o tu pasakai psichologei kad tau bloga  pasidaro bekalbant? ir ka ji  rekomenuoja  jei pasisakai. idomu ..

sako kad cia nuo itampos
nes kalbu juk apie man itampa/nerima keliancius dalykus
analizuoju tai
tai ne tas pats kas forume rasyti. sunku tai yra gana
Atsakyti
QUOTE(Lucero @ 2012 10 17, 11:24)
Labas Karolina, dziaugiuosi, kad radai kita geresni psichiatra 4u.gif

man tai siandien blogai, galva tirpsta, koja skauda, nugara skauda, jauciu vel paumejo sedimojo nervo uzdegimas. matyt susalau. sirdis musa, nerimas kyla, rankose itampa. baime ima. tokia slyksti savijauta......bloga ziauriai.
As ir einu pas psichologe, nors sunkoka gyvai kalbetis apie visa tai, besnekant pasidaro bloga , vos ne pa istinka doh.gif


O tau tirpimai nuo VD? buvai pas neurologa, dare jis kokius tyrius, kad atesti kitas ligas? Man irgi snd nekas, bet vistiek einu, judu, daug snd vaiksciojau, grazi diena smile.gif 5dieni eisiu pas kita psichiatre, nzn ar ji bus geresne, nes papuoliau ne pas ta kuria norejau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Karolinan80 @ 2012 10 17, 21:49)
O tau tirpimai nuo VD? buvai pas neurologa, dare jis kokius tyrius, kad atesti kitas ligas? Man irgi snd nekas, bet vistiek einu, judu, daug snd vaiksciojau, grazi diena smile.gif 5dieni eisiu pas kita psichiatre, nzn ar ji bus geresne, nes papuoliau ne pas ta kuria norejau smile.gif

buvau, yra siokiu tokiu pakitimu, kas be ko su nugara bedeliu yra..... bet vd vistiek yra smile.gif
Atsakyti
Sveiki. O jum pvz nebuna dideles baimes, kai einate pas daktara arba i kirpykla ir kai reikia laukti uz kabineto arba pvz kirpykloj pasako palaukite keleta minuteliu. Man sita problema kankina nors zinau, kad nieko nebus, ner ko bijoti, bet vistiek sirdis plaka tokiu greiciu, kad daktare niekada kraujo spaudimo pamatuot negali =D, o kai iseinu is kabineto nusiramina viskas. VD tikrai labai ikyri liga. Man ypac galvos svaigimu pasireiskia, pvz jeigu koks balius buna suvaziuoja gimines ir t.t tai stresas buna visa diena, o vakare taip sukasi galva aplink kai atsigulu arba nakti atsikeliu. P.S (alkoholio nevartoju) Buna, kad isimeta akies voko trukciojimas arba kur nors kitur ir trukcioja kokius pora menesiu smile.gif) arba lupos kamputis itruksta istisai tas pats wink.gif. Reikia ir man keisti gyvenimo buda ir visiem, bet lengva pasakyti nei padaryti. Reikia rasti darba, bet pagalvoju kas bus kai pirma diena atidirbsiu su baime, o antra diena suksis galva ir kaip reiks dirbti smile.gif. Kaip ta baime isnaikint neisivaizduoju smile.gif. Pries pusmeti geriau Fluanxol pati silpniausia, bet negalejau jo gert teko atsisakyt del to, kad asaros begdavo isvien smile.gif. Tai va nevien panom buna si liga. Laikykites mergaites nepasiduokit.
Atsakyti
QUOTE(Belekas0 @ 2012 10 18, 12:56)
Sveiki. O jum pvz nebuna dideles baimes, kai einate pas daktara arba i kirpykla ir kai reikia laukti uz kabineto arba pvz kirpykloj pasako palaukite keleta minuteliu. Man sita problema kankina nors zinau, kad nieko nebus, ner ko bijoti, bet vistiek sirdis plaka tokiu greiciu, kad daktare niekada kraujo spaudimo pamatuot negali =D, o kai iseinu is kabineto nusiramina viskas.

Labas 4u.gif man ir pas gydytoja taip, sedint prie duru ima must sirdis, iejus musa musa vos bepasneku, o isejus po 5 min praeina biggrin.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lucero: 18 spalio 2012 - 12:11
Jo ir kuo daugiau kalbina daktare tuoj ima dziuti burna ir t.t
Atsakyti
QUOTE(Karolinan80 @ 2012 10 16, 08:48)
Gal kuri gerete zoloft, lexotanil ir Fluanxol?? pasimeciau as dbr jau visai.  rugsejo pradzioj neuromedoj buvau tyre vegetacine sistema, tipo yra didesnis nei vidutinis nuokrypis ir israse siu vaistu. Laukiau vizito savoj poliklinikoj pas psichatra, bet jis neskire kolkas vaistu o as apie juos pamirsau pasakyti.. tai va net nzn gal pradeti man tuos vaistukus pagerti bent pora savaiciu..

Tavo parašyti vaistai visi trys yra visiškai skirtingo veikimo, pvz zoloftu net nebandyk zaisti 2 savaites...ji reikai gert maziausiai 6menesius su psichiatro prieziura, o va lexotanili gali igert tik esant poreikiui...nzn, kas taip nekvalifikuotai konsultuoja pacientus.

beje, zuvyte smile.gif tavo gyvenimo receptas - SUPERINIS smile.gif gal sunku tai realiai padaryti, bet tai , ka tu parasei tikrai turetu daugeli uzkabinti smile.gif
As, pvz, turiu visas cia vardijamas bedas...visur atpazystu save smile.gif
Ir tik gyvendama panasiom mintim, kaip zuvyte, galiu gyventi, dirbti , veikti vel ir vel....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JOGA: 18 spalio 2012 - 15:47
QUOTE(Belekas0 @ 2012 10 18, 16:28)
Jo ir kuo daugiau kalbina daktare tuoj ima dziuti burna ir t.t

man isvis daznai burna dziuna bendraujant
arba ima kaisti vienas zandas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(JOGA @ 2012 10 18, 16:43)
Tavo parašyti vaistai visi trys yra visiškai skirtingo veikimo, pvz zoloftu net nebandyk zaisti 2 savaites...ji reikai gert maziausiai 6menesius su psichiatro prieziura, o va lexotanili gali igert tik esant poreikiui...nzn, kas taip nekvalifikuotai konsultuoja pacientus.


drinks_cheers.gif baisu... Prirašo ir paleidžia žmogų... Dėl Zoloft aš išvis neturiu žodžių, kaip taip gali rekomenduoti išvis.
Atsakyti
QUOTE(Lucero @ 2012 10 18, 15:47)
man isvis daznai burna dziuna bendraujant
arba ima kaisti vienas zandas doh.gif


Taip lygiai tas pats doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*Liepa18* @ 2012 10 18, 15:54)
drinks_cheers.gif  baisu... Prirašo ir paleidžia žmogų... Dėl Zoloft aš išvis neturiu žodžių, kaip taip gali rekomenduoti išvis.

tai cia kaip supratau baisus vaistai ar ne ?smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Karolinan80 @ 2012 10 18, 18:20)
tai cia kaip supratau baisus vaistai ar ne ?smile.gif


Na kaip, visi vaistai yra ne saldainiukai, bet esmė, kad antidepresantus Zoloft siūlo pagerti dvi savaites tik... Kokia prasmė iš tokio trumpo laiko... Geriau nė nepradėti tuomet smile.gif
Atsakyti