Įkraunama...
Įkraunama...

Vegetacinė distonija III

QUOTE(jauniute @ 2012 10 23, 12:23)
o as va kaip tik norejau paklausti kaip jusu brangieji reaguoja i visa tai?smile.gif k

visaip buna
kartais stengiasi padeti savais budais biggrin.gif o jo budai aisku tokie - jei yra blogai(depresija, nerimas, nuovargis)- eik sportuot. biggrin.gif varo mane tada visur, jei mato kad uzdepresavus sedziu tai sako eik gamink, eik i parde. biggrin.gif rolleyes.gif

bet kai karta po didelio konflikto istiko mane verkimo priepuolis tai tada apsikabino, nuramino ir pagulde pamiegoti mane wub.gif
Atsakyti
Zinot, as irgi perejau per visus etapus, kuriuose esat jus.Viskas taip pazistama-pradzioj panika, baime, nesupratimas ,kas su tavimi darosi, geda del to.Kokiu tik jausmu nebuta, kokiu tik minciu...
kazkada rasiau, kad googlindama atradau ta viena puslpai, kuri sukure vyrukas, kuris kentejo nuo nerimo sutrikimu. kaip tada man palengvejo, kai pamacaiu, kiek zmoniu nuo to kencia ir SVARBIAUSIA pasveiksta.Jo vienintelis patarimas- leisti nerimui datyti su tavo kunu, mintimis ka tik jis nori. Suvokti, jog tai tik pojuciai.Nenoreti atsikratyti nerimo.Leisti jam buti. Ir jokiu budu neuzsidayti baimeje.PRIVALOMA EITI PER NEGALIU, GYVENTI TAIP KAIP GYVENAI IKI SIOL.
O kas sunkiausia- norisi kad viskas praeitu tuoj pat, cia ir dabar .O taip nebus.Ir tai labai paprastai paaiskinam-juk kiek laiko tu jauti nerimo sutrikima, tai tampa iprociu. o iprocio ne taip paprasta atsikratyti.
Zodziu , mazais zingsneliais, su nuopuoliais( o jie yra butini, jie yra sveikimo proceso dalis),mes einame i prieky.Pradzia visada sunkiausia. Didziausia klaida-noreti, kad nerimo nebutu. kaip jau minejau, taip buti negali.Jis yra musu dalis.
MERGAITES, NEPASIDUOKIT, NEKANKINKIT SAVES ANALIZUODAMOS, KNISINEDAMOS PO SAVE.PASAKYKIT SAU-TAIP, DABAR AS NERIMAUJU, NA IR KAS? 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(marmazelė @ 2012 10 23, 09:37)
yra anksčiau ir akių dugną žiūrėję ir pan. , bet mano regėjimas šiaip geras -1,0. Gal dar gali būt kokių niuansų..., bet man atrodo, kad tai nuo įtampos, streso...


Gali būti ir nuo įtampos, nes vaizdas susidaro ne akyse, o smegenyse. Tačiau jei būtų kokia organinė liga, tai būklė blogėtų, o jei ji ne ištisai bloga, o su pertrūkiais vaizdas siūbuoja , tai panašiau į nervinės kilmės. Mano draugei jau daug metų akyse dvejinasi-mato dvigubą vaizdą, ir kiek visokiais būdais tyrėsi akis, smegenis- nieko patologiško nerado. O kai išvažiuoja kur toliau pailsėti, viskas susitvarko. Keistas dalykas ta žmogaus psichika. smile.gif
Atsakyti
[/quote=Monsit,2012 10 23, 12:16]
Gali būti ir nuo įtampos, nes vaizdas susidaro ne akyse, o smegenyse. Tačiau jei būtų kokia organinė liga, tai būklė blogėtų, o jei ji ne ištisai bloga, o su pertrūkiais vaizdas siūbuoja , tai panašiau į nervinės kilmės. Mano draugei jau daug metų akyse dvejinasi-mato dvigubą vaizdą, ir kiek visokiais būdais tyrėsi akis, smegenis- nieko patologiško nerado. O kai išvažiuoja kur toliau pailsėti, viskas susitvarko. Keistas dalykas ta žmogaus psichika. smile.gif
[/quote]

na taip, man daugiau tam tikrose situacijose jaučiasi, pvz, mieste kažkur atviresnėse erdvėse... nors tiesą sakant pastaruoju metu ir nuo namų nuėjus vos tolėliau jau tą jaučiu... tiesiog išsigąstu, įsitempiu ir lyg randasi tas nestabilumas, aplinkos lingavimas...
Atsakyti
kaip man negera
sunku kvepuot
krutine spaudzia lyg nugara
pasimatavau spaudima ogi spaudimas labai nukrites blink.gif 105/65
man toks zemas buna laaaabai retai........
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lucero: 23 spalio 2012 - 15:41
QUOTE(Lucero @ 2012 10 23, 16:41)
kaip man negera
sunku kvepuot
krutine spaudzia lyg nugara
pasimatavau spaudima ogi spaudimas labai nukrites blink.gif 105/65
man toks zemas buna laaaabai retai........

Cia zemas? biggrin.gif Mano normalus spaudimas 90/60 mirksiukas.gif
Ka valget? Maistas jums spaudzia krutine, del jo sunku kvepuoti. O spaudimas normalu normaliausias 4u.gif
Atsakyti
Skysciu reikia daugiau vartoti.
Atsakyti
mano spaudimas paprastai 90/55 4u.gif uztai turbut ir siubuoju i visas puses biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Belekas0 @ 2012 10 23, 19:01)
Skysciu reikia daugiau vartoti.

is tiesu
puodeliu pora arbatos siandien tebuvo

o mano zinokit normalus spaudimas buna 135/85 tada ok smile.gif jei maziau tai mane migdo
Atsakyti

na taip, man daugiau tam tikrose situacijose jaučiasi, pvz, mieste kažkur atviresnėse erdvėse... nors tiesą sakant pastaruoju metu ir nuo namų nuėjus vos tolėliau jau tą jaučiu... tiesiog išsigąstu, įsitempiu ir lyg randasi tas nestabilumas, aplinkos lingavimas...
[/quote]

Man siuo metu tas pats,paejus nuo namu ima svaigti galva, sukausto nugara, atrodo tuoj krisiu...net atrodo kvepuot neina... schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Lucero @ 2012 10 23, 19:00)
is tiesu
puodeliu pora arbatos siandien tebuvo

o mano zinokit normalus spaudimas buna 135/85 tada ok smile.gif  jei maziau tai mane migdo



Man irgi buvo nesenai su tuo spaudimu. Atsikeliu ir nukrites 110 ant 62 tai irgi kaip primustas vaikciojau kokius 2 menesius tai tesesi dabar lyg atsistate tik is ryto biski mazesnis buna. O seip patartina vartoti skysciu daugiau, bet ne vien arbata gerti, o paprasto vandens pvz mineralinio negazuoto is parduotuves. thumbup.gif. Prisiminkit, kad reikia per diena bent litra isgerti arba daugiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lucero @ 2012 10 23, 20:00)
o mano zinokit normalus spaudimas buna 135/85 tada ok smile.gif  jei maziau tai mane migdo

Oho, mane su 140/90 PA istiko biggrin.gif Galvojau, kad sirdis per gerkle islips biggrin.gif

QUOTE(Belekas0 @ 2012 10 23, 20:36)
O seip patartina vartoti skysciu daugiau, bet ne vien arbata gerti, o paprasto vandens pvz mineralinio negazuoto is parduotuves.  thumbup.gif. Prisiminkit, kad reikia per diena bent litra isgerti arba daugiau smile.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif Ir zinot, koki atradima padariau? O gi Borzomi mineralinis vanduo. Ypac jums, Lucero, turint diagnoze Gerl, jis butu reikalingas 4u.gif Nusiperku jo, atidarau, kad visi gazai nueitu, nes gazuotu mums negalima, ir taip raugejam, ir taip tas maistas i virsu kyla, ir isgeriu po litra kasdien, kai padetis man sublogeja drinks_cheers.gif Ir nereikia vaistu nuo rugsciu, ir dar visais mineralais prisotintas vanduo, jei truksta kokiu organizmui, tai is to mineralinio pasiima drinks_cheers.gif
Bandziau surasti lietuvisko analogisko mineralinio, deja, panasus butu Vytautas, ale tooooks neskanus, kad praryti negalejau doh.gif Vel prie Borzomio perejau.
Atsakyti