Įkraunama...
Įkraunama...

"Teletabiai"

Per 5-tą kanalą , buvusią " Vilniaus televiziją " vėl pradėjo rodyti " TELETABIUS " .
Ketvirtadienį ryte 8.05 rodė 1 ir 2 serijas , o šeštadienį ir sekmadienį 10.00 bus 3 ir 4 serijos smile.gif smile.gif smile.gif
Atsakyti
O tą kanalą tik Vilniuje ir aplink rodo?
Atsakyti
smartass.gif Man atrodo, kad teletabiai tinka vaikuciams nuo veneriu iki triju metu, kol vaikas mokosi kalbeti. O tokio amziaus vaikams TV stebeilytis nelabai tinka rolleyes.gif . Vyresni, manau, jau supranta, jog ten kazkoks nesamoniu kratinukas rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE (uola @ 2004 10 23, 14:11)
smartass.gif Man atrodo, kad teletabiai tinka vaikuciams nuo veneriu iki triju metu, kol vaikas mokosi kalbeti. O tokio amziaus vaikams TV stebeilytis nelabai tinka rolleyes.gif . Vyresni, manau, jau supranta, jog ten kazkoks nesamoniu kratinukas rolleyes.gif

Maniškiui tai labai patikdavo tie teletabiai ir nemanau, kad jo regėjimui ar dar kam labai pakenkė tos 10-15min. per dieną. Vis tiek nuo televizoriaus visiškai apsaugot neįmanoma, jei pats nors kažkiek jį žiūri. Spokso reklamas ir šiaip akį užmeta žaisdamas. O mamytėms "Teletabiai" garantuoja 10-15 min. ramybės smile.gif Dabar net nežinau, ar žiūrėtų ir ar jam būtų įdomu. Bet turim keletą drabužėlių su "Teletabių" piešinukais, knygutę, tai gana dažnai juos minavoja ir prašo, kad įjungčiau. Tai ir norėčiau, kad per kokį kanalą vėl galėtų pažiūrėti. Vyresniems vaikams jau būna įdomesni tie filmuoti intarpai, negu patys teletabiai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo langana: 23 spalio 2004 - 14:38
valioooooo clap.gif thumbup.gif aciu, kad praneset thumbup.gif
Atsakyti
teletabius rodo ir per bbc prime. 100% esu tikra,kad darbo dienomis 8 ir ~16val
Atsakyti
Aš turiu pora vaizdajuoščių su teletabiais prašo kiekvieną dieną kad uždėčiau kasetę,ir žiūri,labai jiems patinka, mano vyras sako vaikams smegenų plovimas,bet užtat kaip jiems patinka
Atsakyti
QUOTE(Ramunita @ 2004 10 23, 21:57)
teletabius rodo ir per bbc prime. 100% esu tikra,kad darbo dienomis 8 ir ~16val


o tas kanalas per tam tikrą kabelinę rodomas ar per satelitą?
Nes pas mane Vinita kabelinė, tai tokio kanalo BBC Prime nėra sad.gif
Atsakyti
QUOTE(SuperMama @ 2004 12 29, 16:45)
o tas kanalas per tam tikrą kabelinę rodomas ar per satelitą?
Nes pas mane Vinita kabelinė, tai tokio kanalo BBC Prime nėra  sad.gif

pas mane c-gates,tai rodo...o ar per satelita rodo tai nezinau....siaip ta bbc prime kartais uzluzta,tai kai ieskojai to kanalp pas save gal ir buvo uzluzes...
bet pas tave turbut nebus,nes bent jau nete skelbiamame tv tinklelyje isvis nera bbc
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ramunita: 29 gruodžio 2004 - 16:07
Taip, taip, rodo. Mano trimetukas l. juos megsta, ziuri ju filmukus, pvz., dabar neseniai rode, kaip vaikai sienauja yahoo.gif , net ir man patiko...o visai netolimoj praeity as juos keikiau, sakydavau, kad cia paciu tikriausia nesamone smile.gif
Dar l. ziuri senaja animacija per LRT 18 val. Grizta is darzo, tai buna tooks neramus, pradeda viska metyti, kol neapeina visu patalpu, neismeto, nenusiramina, bet dabar tai trunka trumpiau, nes valgo ir bega ziureti Metos Meskinijos thumbup.gif , o paskui dar ilgai pasakoja, ka rode...
Atsakyti
Jua kai rodo tuos teletabius tai mano vaiko nei matyt, nei girdėt. Sėdi kaip įbestas ir nieko nereaguoja ką jam sakai.
Atsakyti
Beje, dar teletabiuose yra tikrai vienas labai geras dalykas - tai siurblys NUNU. Tai kai mano beveik 2 metukų vaikas pamatė kaip NUNU susiurbė teletabių daiktus, kurie mėtėsi- pradėjo tvarkyti savo žaislus. Tvarkydamas vis sako, kad ateis NUNU. Aišku, nekalbi, kad prisižiūri truputį ir nesąmonių- pvz. kai šokinėjama į balas. Tai neapeina ne vienos balos pro šalį
Atsakyti