Įkraunama...
Įkraunama...

Saugokitės VIASAT - tai apgavikai

Tautiečiai, nesusigundykite VIASAT siūlomomis nuolaidomis. Aš jau tai išbandžiau: turėjau 2 metų sutartį, nemačiau nė pusės jų siūlomų televizijos kanalų. Kelis kartus kviečiau meistrą į namus, reguliavo anteną, mokėjau pinigėlius kiekvieną kartą, bet kokybė nepagerėjo. Vieną savaitę nerodydavo vienų kanalų, kitą savaitę - kitų. Dabar jau pabrangino abonentinį mokestį, o sutartį automatiškai pratęsė be jokio įspėjimo. Norint nutraukti sutartį, reikia prieš tris mėnesius jiems pranešti. Be to visiems metams į priekį nuskaičiavo kortelės aptarnavimo mokestį, nors aš nesiruošiu jų paslaugomis ilgiau naudotis. Kaip Jums tai patinka? Neužkibkite ant VIASAT kabliuko! schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(savagex5 @ 2009 01 28, 19:31)
Tautiečiai, nesusigundykite VIASAT siūlomomis nuolaidomis. Aš jau tai išbandžiau: turėjau 2 metų sutartį, nemačiau nė pusės jų siūlomų televizijos kanalų. Kelis kartus kviečiau meistrą į namus, reguliavo anteną, mokėjau pinigėlius kiekvieną kartą, bet kokybė nepagerėjo. Vieną savaitę nerodydavo vienų kanalų, kitą savaitę - kitų. Dabar jau pabrangino abonentinį mokestį, o sutartį automatiškai pratęsė be jokio įspėjimo. Norint nutraukti sutartį, reikia prieš tris mėnesius jiems pranešti. Be to visiems metams į priekį nuskaičiavo kortelės aptarnavimo mokestį, nors aš nesiruošiu jų paslaugomis ilgiau naudotis. Kaip Jums tai patinka? Neužkibkite ant VIASAT kabliuko!  schmoll.gif

drinks_cheers.gif Pritariu,mes naudojemes 3metus viasat'u.Paskutinis lasas buvo,kad pradejo nuskaityt pinigelius i prieki,buvo gruodis,o jie nusiskaite jau uz sausi.Tai,mes paskambinom ir atsisakem,nes dar reikejo pratest sutarti,mes jos nepratesem,o pries Kaledas issiuntem kortele ir laiska,kad atsisakom ju teikiamu paslaugu.Ir kas jus galvojat,gaunu as praeita savaite saskaita 78lt,skambinu,man sako cia tipo kad ir nutraukus sutarti,reik dar 3men.moketi.Gerai,kad nutraukem debeta,nes taip tai patys nusiskaitytu.Nzn,turbut reiks moket,tuos litus ,nesinori,kad kokie anstoliai prikibtu.
Atsakyti
QUOTE(Agne27K @ 2009 01 29, 19:27)
Nzn,turbut reiks moket,tuos litus ,nesinori,kad kokie anstoliai prikibtu.

baikit juokus, paskambinkit į vartotojų teises mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(l'eau @ 2009 01 29, 21:04)
baikit juokus, paskambinkit į vartotojų teises mirksiukas.gif


manau jie ir ten užnugarį turi
Atsakyti
QUOTE(Gato negro @ 2009 01 29, 20:07)
manau jie ir ten užnugarį turi

nešnekėk nesamonių doh.gif
Atsakyti
Tai as skambinau i viasat'a,sakau kaip cia suprast?:sutartis nutraukta,nepratesem daugiau,kortele jau issiuntem uz ka reik moket tuos 78lt.Man pasake,kad sutartis bus nutraukta tik kovo31d.,cia tokia procedura tipo pas juos,sakau mes ir kortele issiuntem,sako mes galim ja jum atsiust atgal,kad dar pasinaudotumet iki kovo galo.Bet tuos pinigelius susimoketi jum reikes.
Atsakyti
QUOTE(Agne27K @ 2009 01 29, 19:27)
drinks_cheers.gif Pritariu,mes naudojemes 3metus viasat'u.Paskutinis lasas buvo,kad pradejo nuskaityt pinigelius i prieki,buvo gruodis,o jie nusiskaite jau uz sausi.Tai,mes paskambinom ir atsisakem,nes dar reikejo pratest sutarti,mes jos nepratesem,o pries Kaledas issiuntem kortele ir laiska,kad atsisakom ju teikiamu paslaugu.Ir kas jus galvojat,gaunu as praeita savaite saskaita 78lt,skambinu,man sako cia tipo kad ir nutraukus sutarti,reik dar 3men.moketi.Gerai,kad nutraukem debeta,nes taip tai patys nusiskaitytu.Nzn,turbut reiks moket,tuos litus ,nesinori,kad kokie anstoliai prikibtu.



QUOTE(Agne27K @ 2009 01 29, 21:44)
Tai as skambinau i viasat'a,sakau kaip cia suprast?:sutartis nutraukta,nepratesem daugiau,kortele jau issiuntem uz ka reik moket tuos 78lt.Man pasake,kad sutartis bus nutraukta tik kovo31d.,cia tokia procedura tipo pas juos,sakau mes ir kortele issiuntem,sako mes galim ja jum atsiust atgal,kad dar pasinaudotumet iki kovo galo.Bet tuos pinigelius susimoketi jum reikes.


pasiskaitykit sutartį, gal joje yra nurodyta 3men terminas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(savagex5 @ 2009 01 28, 21:31)
Tautiečiai, nesusigundykite VIASAT siūlomomis nuolaidomis. Aš jau tai išbandžiau: turėjau 2 metų sutartį, nemačiau nė pusės jų siūlomų televizijos kanalų. Kelis kartus kviečiau meistrą į namus, reguliavo anteną, mokėjau pinigėlius kiekvieną kartą, bet kokybė nepagerėjo. Vieną savaitę nerodydavo vienų kanalų, kitą savaitę - kitų. Dabar jau pabrangino abonentinį mokestį, o sutartį automatiškai pratęsė be jokio įspėjimo. Norint nutraukti sutartį, reikia prieš tris mėnesius jiems pranešti. Be to visiems metams į priekį nuskaičiavo kortelės aptarnavimo mokestį, nors aš nesiruošiu jų paslaugomis ilgiau naudotis. Kaip Jums tai patinka? Neužkibkite ant VIASAT kabliuko!  schmoll.gif

Mums irgi buvo taip pat doh.gif 2 metus naudojom,mokejom po 49 lt.i menesi,kai baiges sutartis maniau kad viskas,nepratesiau ir nebemokesiu,kur tau doh.gif ateina saskaita doh.gif turejau skambinet,aiskintis,isfaksuot prasyma kad atsisakom,issiust kortele,nu sakes ka susinervinau tada,o kanalu tai istikro buvo ne tiek kiek sake kai pasijungem doh.gif dar pora kartu skambino kad vel pasijungtumem,tai net iskoliojau,gal daugiau nebeskambines g.gif
Atsakyti
QUOTE(Depresyja @ 2009 01 30, 10:29)
Mums irgi buvo taip pat doh.gif 2 metus naudojom,mokejom po 49 lt.i menesi,kai baiges sutartis maniau kad viskas,nepratesiau ir nebemokesiu,kur tau doh.gif ateina saskaita  doh.gif turejau skambinet,aiskintis,isfaksuot prasyma kad atsisakom,issiust kortele,nu sakes ka susinervinau tada,o kanalu tai istikro buvo ne tiek kiek sake kai pasijungem doh.gif dar pora kartu skambino kad vel pasijungtumem,tai net iskoliojau,gal daugiau nebeskambines g.gif

o už tris mėn nereikėjo dar sumokėti? kaip rašo kitos? rolleyes.gif
Atsakyti
Aš apšalusi, kai perskaičiau jūsų pasisakymus, ačiū, kad įspėjote, Viasat tikrai nesinaudosim! Aukščiausias, naglumo lygis, siutina tokie biznio gamintojai. Linkiu, kad subankrutuotų.
Atsakyti
QUOTE(Gato negro @ 2009 01 29, 20:07)
manau jie ir ten užnugarį turi

baikit juokus biggrin.gif
Atsakyti
Tikrai,skambinkit į vartotojų teises ir skundą rašykit mirksiukas.gif bet čia dėl tų nerodomų kanalų gal ir laimėsit kažką,o dėl to,kad pprieš nutraukiant sutartį reikia įspėt prieš 3 mėn tai manau,kad tai nurodyta sutartyje,kurią jūs pasirašėt,pirkdami paslaugas mirksiukas.gif
Atsakyti