Įkraunama...
Įkraunama...

Supernatural(išrinktieji)

user posted image

"Supernatural" (arba, kaip išvertė LNK, "Išrinktieji") - tai kelionė į juodą ir nepaaiškinamą pasaulį - pradedamas rodyti naujas serialas „Supernatural“, kurį sukūrė būrys pelningiausių Holivudo prodiuserių, tarp jų Erikas Kripkė, rašęs scenarijus „Pagiežai“ ir „Baubui“.
Apie paranormalius reiškinius pasakojanti dviem „Emmy“ nominuota drama filmuojama Vankuveryje, Kanadoje, pradėta rodyti 2005 metais. Sulaukęs didelio populiarumo, serialas kuriamas iki šiol, ir naujausias, ketvirtas, „Supernatural“ sezonas pasirodys JAV.
„Supernatural“ – tai kietas, įtikinamas pasakojimas apie du brolius, užaugintus tikrais antgamtinių jėgų medžiotojais. Semas Vinčesteris ir Dynas Vinčesteris keliauja per šalį su juodu 1967 –ųjų laidos Chevy Impala, tirdami ir grumdamiesi su paranormaliais įvykiais ir kitais nepaaiškinamais reiškiniais, vaiduokliais, vilkolakiais, vampyrais.
Nuo pat berniukų vaikystės jų tėvas pasišventė surasti blogio jėgas, kurios nužudė jo mylimą žmoną ir įtraukė į tai abu savo sūnus.
Baigęs mokyklą, Semas atsisakė tokio gyvenimo būdo ir laimingai gyveno su drauge, jo laukė puiki karjera. Jis pasirinko teisės studijas ir tvirtai apsisprendė pabėgti nuo savo šeimos praeities. Tuo tarpu Dynas liko su tėvu ir dalyvavo jo medžioklėse.
Tačiau kartą, tėvui dingus, Dynas atvyko pašyti Semo pagalbos ir jis buvo priverstas padėti broliui. Savaitgalio kelionė ieškoti dingusio tėvo tapo nesibaigiančia paieška - siaubinga tragedija sugriauna visas Semo viltis apie laimingą ateitį.


(man asmeniškai sis serialinis fimas vienas ydomiausių kuriuos esu mačiusi, kaikuriose vietose net sustingstu is ydomumo, ir aktoriai jauni grazus vyrai, yra y ką paziureti, tik rodo gan vėlai, 00:30 h, bet kaip nori tikrai galima sulaukti smile.gif tad kas ziuri pasidalinkit nuomonėmis : )??
Atsakyti
gal ir idomu butu paziuret,nieko apie ji negirdejau. Kada ji prades rodyti ar jau rodo?
Atsakyti
Maciau keleta seriju labai patiko, tik kad rodo labai nepalankiu laiku doh.gif
Atsakyti
rodo kiekviena diena, iki ketvirtadienio 00:30 , smile.gif
Atsakyti
Pažiūriu kartais, kokį pusę serijų iš jau rodomų esu mačius (o šiandien rodys 17), bet kad tikrai labai vėlai rodo! Bet verta žiūrėti vien dėl vaikinų grožio ir jų nepakartojamo mašiniuko. wub.gif
Atsakyti
masiniukas tai tikrai įspūdingas ohmy.gif wink.gif
Atsakyti
Man labai patiko, paziurejau 3 sezonus (atsisiunciau), atsisiunciau ir 4, bet siuo metu nera kada ziuret, beje maciau,kad iski siol tebekuriamas.Bus 5sezonas nuo rudens.
Atsakyti
labai gerai tuomet, wink.gif
Atsakyti
Man patinka, pažiūrėjus esu visus sezonus, laukiu dabar, kada naujas prasidės. Faini juokeliai, gražūs aktoriai, ir mistikos, ir detektyvo elementai - man super thumbup.gif
Atsakyti
O tai jie tuos visus 4 sezonus savo tėvo ir nerado? g.gif
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2009 08 29, 15:09)
O tai jie tuos visus 4 sezonus savo tėvo ir nerado?  g.gif

Rado 1 sezono pabaigoj, bet daugiau nieko nepasakosiu. Butinai paziurekit paskutines sezono serijas, ten daug kasd paaiskeja. Beje sezonu pradzios ir pabaigos visada kazkokios ivadines.
Beje man patinka broliuku bendravimas, visada prajuokina tongue.gif Pet tuo paciu ir zavi, jie taip eina vienas uz kita ( na bent jau velesnese dalyse).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo violla: 29 rugpjūčio 2009 - 22:07
Ok, ačiū. 4u.gif Bendravimas tai jų tikrai super. thumbup.gif Tai pykstasi, išdaigas krečia, tai vėl vienas už kitą kovoja. ax.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo micefee: 30 rugpjūčio 2009 - 11:56