Įkraunama...
Įkraunama...

F-1

ziuriu, neber namuciu Formules gerbejoms bigsmile.gif
tesiam...
Atsakyti
Yra gerbeju 4u.gif as didelis gerbejas biggrin.gif
Atsakyti
as ir kiekviena savaite ziuriu F1,taip su mb ir kariaujam jis uz masa as uz hamiltona lotuliukas.gif
Atsakyti
as sakyciau naujoke-gerbeja, nes uzsikabliavau tik pries kokius 2 sezonus 4u.gif
uz Bulius visomis keturiomis thumbup.gif
Atsakyti
yra yra gerbėjų Formulės thumbup.gif
Atsakyti
tai turesim sekmadieni ka aptarti thumbup.gif
tikiuosi bus idomios bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Piračiukė @ 2010 04 15, 19:13)
tai turesim sekmadieni ka aptarti  thumbup.gif
tikiuosi bus idomios  bigsmile.gif


Šiandien ryte spėjau pasižiūrėti treniruotę thumbup.gif Geros rungtynės nusimato thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Upokšnis @ 2010 04 16, 08:06)
Šiandien ryte spėjau pasižiūrėti treniruotę  thumbup.gif Geros rungtynės nusimato  thumbup.gif

kas treniruociu lyderis? bigsmile.gif
specialiai isivedziau kabeline, kad galeciau viska stebeti, bet kad darbe db esu sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Piračiukė @ 2010 04 16, 09:14)
kas treniruociu lyderis?  bigsmile.gif
specialiai isivedziau kabeline, kad galeciau viska stebeti, bet kad darbe db esu sad.gif


Pirmoj treniruotėj Batonas pirmas, Rosbergas antras, Hamiltonas trečias. Masa dėl variklio gedimo nebaigė treniruotės, o Buemi labai gražiai abu ratus priekinius pametė biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Piračiukė @ 2010 04 07, 17:56)
ziuriu, neber namuciu Formules gerbejoms  bigsmile.gif
tesiam...

OI,aš labas senas žiūrovas-pataikiau įsijungti,kai žuvo Sena...tai buvo seniai--ir nuo tada vėpsau.Turėjau savo favoritus,bet jie jau išėjo...ieškau kitų,bet vis vien žiūriu.KAŽKADA sirgau už Hilą,buvau pries Šumacherį,dabar jau įdomus,kaip jam seksis grįžus?
Atsakyti
QUOTE(germa1 @ 2010 04 16, 14:11)
OI,aš labas senas žiūrovas-pataikiau įsijungti,kai žuvo Sena...tai buvo seniai--ir nuo tada vėpsau.Turėjau savo favoritus,bet jie jau išėjo...ieškau kitų,bet vis vien žiūriu.KAŽKADA sirgau už Hilą,buvau pries Šumacherį,dabar jau įdomus,kaip jam seksis grįžus?

dabartinis Senna atrodo yra anojo sunenas, ar as klystu mastau.gif
kad jau Shumiui nelabai sekasi, nugyveno gal savo auksini amziu unsure.gif net pats sakesi, kad jauciasi "kaip surudijes" rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Piračiukė @ 2010 04 16, 20:37)
kad jau Shumiui nelabai sekasi, nugyveno gal savo auksini amziu  unsure.gif  net pats sakesi, kad jauciasi "kaip surudijes" rolleyes.gif


Nereikėjo jam grįžti į F-1 ax.gif Kaip daugkartinis pasaulio čempionas gadinasi savo vertę blush2.gif
Atsakyti