Įkraunama...
Įkraunama...

TV3 serialas ''Naisių vasara2''

liepaliepa, įdėjau nuorodą į temą, nes ten parašyta, jokių laidotuvių nebus, tai tuomet Vaidas nežuvo:)
Atsakyti
QUOTE(ylksis @ 2011 03 17, 23:47)
liepaliepa, įdėjau nuorodą į temą, nes ten parašyta, jokių laidotuvių nebus, tai tuomet Vaidas nežuvo:)

blink.gif bet tai negi suklydo?
Atsakyti
QUOTE(ylksis @ 2011 03 17, 22:47)
liepaliepa, įdėjau nuorodą į temą, nes ten parašyta, jokių laidotuvių nebus, tai tuomet Vaidas nežuvo:)

Manau, kad jis gyvas yra. Tiesiog tas vaikinukas, kuris pranese Genutei zinia, sumaise gal ka. Zodziu, garantuou, kad cia tik intriga ir Vaidas sveikgas gris, tik randuotas gal smile.gif
Atsakyti
http://www.naisiuvas...8-05-2010-09-10

pati pirma foto ax.gif
Atsakyti
žiniuonis sako kad gyvas.. ir jis mato jau bigsmile.gif
Giedrius kokį mašiniuką nusipirko thumbup.gif bet šeip Jurgai, dukrai geriau būtų davęs tuos pinigėlius g.gif

Papildyta:
QUOTE(mmergyte @ 2011 03 18, 17:58)

blink.gif kaip baisia atrodo... į save nepanašus...
Atsakyti
QUOTE(mmergyte @ 2011 03 18, 17:58)

Kraupi nuotrauka doh.gif


Pagaliau žiniuonis praregėjo thumbup.gif Teisingai daktaras sakė, kad reikia sukrėtimo.
Atsakyti
Aš pražiūrėjau, gal kas gali pasakyti, kur Vaidotas išvykęs?
Atsakyti
QUOTE(Egluotė @ 2011 03 19, 09:54)
Aš pražiūrėjau, gal kas gali pasakyti, kur Vaidotas išvykęs?


Jei klystu,pataisykit kas žinot,bet į Afriką berods g.gif
Atsakyti
QUOTE(Magnoli @ 2011 03 18, 16:56)
Manau, kad jis gyvas yra. Tiesiog tas vaikinukas, kuris pranese Genutei zinia, sumaise gal ka. Zodziu, garantuou, kad cia tik intriga ir Vaidas sveikgas gris, tik randuotas gal  smile.gif

O gal pats vaidotas nori kad visi manytu kad jis negyvas, o paskui grys netiketai.
Atsakyti
QUOTE(kristynka* @ 2011 03 19, 17:25)
O gal pats vaidotas nori kad visi manytu kad jis negyvas, o paskui grys netiketai.


būtų idiotas unsure.gif unsure.gif
Atsakyti
youtube.com

kokia graži man ta Naisų vasaros daina.... 4u.gif
Atsakyti
Kaip naujasis Jurgos kadras?Man asmeniškai,tai su Giedrium nesulyginsi biggrin.gif
Atsakyti