Įkraunama...
Įkraunama...

Serialas "Med Men"

Kazkaip uzsikabinau už šio serialo žiūrėjimo, kol kas dar neradau, kad kazkas diskutuotu apie ji, bet manau tai turetu patikti "Sopranu" fanams, nes tai tu paciu kureju darbas ir gal kiek panasi stilistika. Filmas apie reklamos versla. Nuostabus aktoriai, daug matytu veidu is kitu zinomu filmu. Beje, sis serialas labai patinka vyrams smile.gif

Siek tiek trumpai apie pati seriala, gal jo anonsas uzkabins.

Mad Men veiksmas vyksta ankstyvaisiais 1960-ais Niujorke (ir priemiesčiuose – nes jau tais laikais Manhattane gyventi buvo brangoka), reklamos agentūroje, kur gyvena fast leine ir sklaidosi, rūko, geria ir duodasi su sekretorėmis ir kitomis moterimis, tuo pačiu metu nepamiršdami melžti tokių pat ciniškų ir fast leinu vairuojančiu klientų, pilni energijos, testosterono, beigi nestabdantys alkoholio – rykliai, dirbantys reklamos versle.

Serialas, kaip ir reikia tikėtis, seka jų tarpusavio kovas, ambicijas, žmonas ir meilužes, iš ko ir pinasi siužetas. Spalvą ir nuotaiką kuria rieškučiomis semiami epochos stereotipai – buitinis smulkus (bet labai skausmingai neatrodantis, greičiau tik politkorektiškiems laikams neskanus) rasizmas, sąžinės graužaties netampomas brutalus vyrų dominavimas ir kalnais virstantys cigarečių dūmai. Rūko visi ir visą laiką; Sopranuose amerikietiškai itališkų šeimų nariai visą laiką valgė (darbo dienomis), o išeiginėmis ėsdavo kaip darbo dienomis ir dar gardžiavosi ziti su Sunday gravy (Užkalnio garsieji mytbolai tomeitų padaže irgi yra pateikiami su ziti makaronais), o Mad Men maisto fetišo vietą užėmė tabakas. “It’s Toasted“, siūlo naują sloganą Lucky Strike gamintojams reklamininkai (nors pats šūkis buvo sumanytas ir pradėtas naudoti žymiai anksčiau, bet kas čia skaičiuoja – juk meno kūrinys, nesikabinėsime).
Serialas sukaltas labai tvirtai ir žiūrisi lengvai, ir ne iš karto pastebi, kad gal tik pagrindinio veikėjo, Don Draper (vaidina Jon Hamm), charakteris yra stiprus ir iškilus, ir vidiniai konfliktai, nors ir brėžti storu pieštuku, labai įtikinami ir kabinantys tiesiai už nervo.

Net jo žmona, Betty Draper (January Jones, kurią visi – išskyrus mane, kol man pirštu nebuvo parodyta - prisimena iš American Pie III – American Wedding, kur ji buvo Cadence Flaherty, pagrindinės veikėjos gražioji sesuo), yra gana schematinė ir nuspėjama, nekalbant apie diedus ofise, kurie vos ne kartoniniai, išskyrus jauną hyper-ambicingą neurotiką sulaižytais plaukais, Pete Campbell (Vincent Cartheiser).

Kiti gerai parašyti personažai (bent jau pirmame sezone, paskui dar bus ir daugiau) keista Dono Draperio sekretorė trolio ausimis su savo keistu romantiniu gyvenimu ir akivaizdžiai labai troubled siela, beigi Dono meilužė (viena iš jų) Rachel.



Labai tikiuosi atsiras ziurinciu ir galesime diskutuoti 4u.gif
Atsakyti
Tai negi nera ziurinciu si seriala?
4u.gif
Atsakyti
Iš pavadinimo supratau , kad kalbama apie serialą " mediniai menai " , o ne " mad men " " pakvaišęs vyras " . lotuliukas.gif Neblogas , kalbantis apie tarpusavio konkurencines , verslininkų ir bendradarbių kovas septintajame dešimtmetyje .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo senmerge: 22 gegužės 2011 - 20:02
Su medziu kaip ir nieko bendro smile.gif
Tik gaila, kad nera ziurinciu, na, bet gal dar atsiras. med man

Kazkiek nuotraukyciu smile.gif
Atsakyti
Aš pradėjau žiūrėti 4u.gif kol kas mačiau tik porą serijų, bet labai patiko, užkabino mirksiukas.gif geri aktoriai, nuostabūs drabužiai, įdomus siužetas - bus apie ką padiskutuoti 4u.gif
Atsakyti
Dikutuoti yra apie ka, tik, kad butu su kuo 4u.gif
Na, man tai irgi asmeniskai ta stilistika filmo ptinka: drabuziai, sukuosenos
Tik, va, kazkaip kuo daugiau ziuriu, tuo labaiu suvokiu, jog moterim buti siame flme labai jau sudetinga ax.gif
Atsakyti
Pritarčiau smile.gif vyrai čia pateikiami kaip padėties šeimininkai, o moterys tik tarp kitko.. Skaičiau "Laimos" žurnale labai įdomų straipsnį apie šį serialą, tai po to ir užsikabinau wink.gif bet dabar tik penktą seriją įpusėjau, gaila, kad laiko nelieka..
Atsakyti
Jeigu neklystu tai sito srialo yra jau kokie 4 ezonai. Mano vyras kaip uzsikabino, tai parsisiunte visas serijas ir perziurejo, bet man paslapciu neisduoda, kas kaip. Tk sake, kad firmoje bus ir labai liudni laikai ax.gif
Atsakyti
Man tai užkliuvo, kad Don Draper toks mergišius ax.gif nors gal čia netinkamas žodis... Vat įdomu, ar jis myli kurią iš savo moterų? žmona, meilužė ir ta žydė.. toks įspūdis, kad su kiekviena jis atsiskleidžia vis kitaip.
Atsakyti
Tas tai jau tikrai, toks vaizdas, kad be moteru negali nei dienos ir dar svarbu , kad butu kuo didesne ivairove.
O cia kazka radau apie Mad Women
Med Women
Atsakyti
Na, kaip suprantu is filmo, tai kogero pirmieji vibruojantys dirzai skirti svriui mesti, labiau tenkino moteris seksualiai ax.gif Kazi cia rimtai? smile.gif
Nerealiai gaila man Draperio zmonos: grazi, nuolanki ir nuolat apgaudinejama. Kogerio Draperis savo polinkiu i moteris primena Toni Soprano...
Atsakyti
per FOX LIFE teko kelis kartus uzmesti aki i si seriala,bet kazkodel neuzkabino, gal todel kad ne nuo pradziu ziureti pradejau g.gif reiks kada vel pabandyti paziureti...
Atsakyti