Įkraunama...
Įkraunama...

The lying game

Na,ar yra jau žiūrėjusių pirmąją seriją? 4u.gif
Atsakyti
Pažiūrėjau, ne taip įtraukė kaip PLL, bet bus matyt rolleyes.gif aktoriai nelabai gražūs hihihi.gif
Atsakyti
O gal galite parašyti koks maždaug siužetas? 4u.gif
Atsakyti
Aktorių galėjo ir gražesnių paieškoti laugh.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Twiggy: 17 rugpjūčio 2011 - 18:30
QUOTE(Saltalanke @ 2011 08 17, 16:54)
O gal galite parašyti koks maždaug siužetas?  4u.gif

Na geriau vieną kart pamatyt negu dešimt kartų išgirst,bet ten tipo kiek iš pirmos serijos galima buvo suprasti,yra dvi dvynės seserys,jas iš vaikų namų paėmė ir atskyrė,viena pakliuvo į turtingus namus o kita į vargšų,jos ten susirado viena kita ir padarė tokį planą tipo ta neturtinga ateis į turtingos vietą o ta turtinga išvažiuos ieškot tikrųjų tėvų,nu žodžiu,kol kas ten pirmoj serijoj nieko gero daugiau nėra tik rodo Emmos gyvenimą turtingosios Satan namuose. (Tipo nieks nesupranta kad jos apsikeitė vietom tik Satan vaikinas suprato).Nu ir tiek,kol kas nėra labai idomu.
Atsakyti
Jo, aktoriai tai jau visi tokie vidutiniokai smile.gif Pažiūrėjau, tai man visai nieko pasirodė. Įdomu, koks knygos siužetas. Tas dvynių apsikeitimas tai jau žiauriai nuvalkiotas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Saltalanke @ 2011 08 18, 11:44)
Jo, aktoriai tai jau visi tokie vidutiniokai smile.gif 

O man tai visai grazi pagrindine aktore 4u.gif ir tas vaikinas tikrasis labai jau wub.gif
siaip patiko man pirma serija, nors isijungiau kazkaip siaip is nenorejimo kazka normalaus veikt lotuliukas.gif
Atsakyti
ziurejau, tai kaip supratau viena is dvyniu dings
Atsakyti
jau yra antra serija thumbup.gif
Atsakyti
paziurejau traileri, tai tikrai schmoll.gif
Atsakyti
NA antra serija visai, nieko, bet kazkaip nekabina kaip ppl, gal isivaziuos veliau.
kazkaip man atrodo toji antroji dvyne kuri lA visai ne savo tikruju tevu iesko g.gif
Atsakyti
QUOTE(instaliacijaaa @ 2011 08 23, 23:52)
NA antra serija visai, nieko, bet kazkaip nekabina kaip ppl, gal isivaziuos veliau.
kazkaip man atrodo toji antroji dvyne kuri lA visai ne savo tikruju tevu iesko g.gif

Man irgi ji kažkokia įtartina. g.gif
Atsakyti