Įkraunama...
Įkraunama...

„Hartlando užuovėja“

„Hartlando užuovėja“

user posted image

Nuo gegužės 15 d. LTV pradės rodyti naują kanadiečių serialą „Hartlando užuovėja“. Tai pasakojimas apie dviejų seserų Eimės ir Lu bei jų senelio Džeko gyvenimą žirgų rančoje. Eimės ir Lu mama mirė mašinos avarijoje, tad seserys tęsia mamos svajonę gydyti smurtą patyrusius ir apleistus arklius.

Pirmo sezono anonsas

Ar bus žiūrinčių? smile.gif
Atsakyti
bandysim bigsmile.gif

o kokiu laiku rodys ar dar neaisku g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mandarininė: 07 gegužės 2012 - 18:08
Manau, kad vietoj „Meilės skonio“ 16:00 g.gif Bet LTV anonso nemačiau, tai negaliu tiksliai pasakyt blush2.gif

Pagal treilerį atrodo, kad turėtų būti įdomus serialas. Su arkliais, ferma.. smile.gif Kaimo gyvenimas, kaip „Makleoduose“. Ir jau eina gal 5 sezonas biggrin.gif Kaži, visus mums parodys, ar tik pirmą g.gif
Atsakyti
Aš prisijungiu prie žiūrinčiųjų smile.gif man patinka tokio tipo serialai filmai taigi bandysiu smile.gif
Atsakyti
Bandysiu ir aš žiūrėt, nes Makleodus tai įsimylėjus buvau. blush2.gif
Atsakyti
http://en.wikipedia....dian_TV_series)
Atsakyti
Na va, jau ir nauja temute thumbup.gif 16 val rodys ta seriala, tik liudna-man labai netinkamas laikas, idomu gal kartojimas bus rytais g.gif serialas turetu but geras, manau pateikia ji ziurovams nes buvo pernelyg daug makleodo gerbeju, gal jie atsizvelge i tai smile.gif
Atsakyti
Man tai tokie patinka serialai thumbup.gif Jei tik laikas tiks, tai būtinai žiūrėsiu rolleyes.gif
Atsakyti
Yra pekeitimų programoje smile.gif Pirma serija bus gegužės 16 d. 16:00 4u.gif
Atsakyti
Jungiuosi prie žiūrėsiančių 4u.gif patiko makleodų dukterys, tai manau ir šitas turėtų patikti cool.gif
Atsakyti
man patinka kaip LRT parenka serialus...ir Makleodo dukteris ziurejau ir Meiles skonis man patiko toks ir juokingas ir liudnas ir grazus vaizdai ir organiskas toks...manau sitas irgi bus ne prastas smile.gif
Atsakyti
Eina sau, pamiršau, kad šiandien pirma serija doh.gif Įdomu, kodėl nekartoja ryte blink.gif Tuomet reikia siųstis..
Atsakyti