Įkraunama...
Įkraunama...

Ūkininkas ieško žmonos

Tesiame karstas diskusijas biggrin.gif 4u.gif

Pasiziurejau pagaliau 13 serija. Sutinku su viskuom,ka pasake merginos- del sirdziu dauzytojos, del tu komentaru perdetu apie svajoniu poras,atostogas-buvo per saldziai ir tikrai neatitiko realios situacijos. Galeciau pasakyti,kad siam zaidime yra tik dvi poros, kurios turi siokias tokias perspektyvas- Edas su Asta ir Darius su Gintare. Visos kitos poros- nevykusios, niekas nesirezga akivaizdziai.

Paulius pasirode truputi stuobrys sioj laidoj-jo panele-svelnesne, gudresne.Nei siokia,nei tokia pora. Azuolas- juotruolis,geruolis-jam reiketu tokios pacios paneles-tik ne tos ''sirdziu dauzytojos'' biggrin.gif

Apie Milda pakeiciau nuomone.Dingo jos kaprizai kelioneje ir visai graziai bendravo su Kiesha. Kas idomiausia, Kiesha vis klause jos apie jausmus, bet Milda aiskiai pareiske,kad ju kolkas nera.Del to ir kaprizai dingo-nes kai nera traukos vyrui-tai ir automatiskai nereikia vaidinti nepasiekiamos,kaprizingos. Kestuciui ji patinka,matosi. Bet jis jos nesistengs suzaveti,isspaust per prievarta jausmu,kuriu pas Milda nera.

O dabar karsciausia naujiena- ar zinojot, kad Astai 38 metai? Ji turi profili Klasej.lt ir dar keliuose- ir toksai nurodytas amzius. Maniau,kad jai apie 30, bet kad 38-laaaaaaaabai nustebau! O kiek tuomet Edui idomu?
Atsakyti
QUOTE(Number1 @ 2011 08 21, 02:58)
Apie Milda pakeiciau nuomone.Dingo jos kaprizai kelioneje ir visai graziai bendravo su Kiesha. Kas idomiausia, Kiesha vis klause jos apie jausmus, bet Milda aiskiai pareiske,kad ju kolkas nera.Del to ir kaprizai dingo-nes kai nera traukos vyrui-tai ir automatiskai nereikia vaidinti nepasiekiamos,kaprizingos. Kestuciui ji patinka,matosi. Bet jis jos nesistengs suzaveti,isspaust per prievarta jausmu,kuriu pas Milda nera.




Su amžiumi gi viskas santūriau būna, matosi kai -niolikiniai vos susipažįstą ir tuoj meilės seilės. (kurių po 2 men nei kvapo nelieka)vis vien žmonės jau su gyvenimiška patirtimi. Mano nuomonė apie šią porą, kad sau tiesiog praleis gerai atostogas ir patrauks savais keliais. Na liks draugai ir tiek.

QUOTE(Number1 @ 2011 08 21, 02:58)

O dabar karsciausia naujiena- ar zinojot, kad Astai 38 metai? Ji turi profili Klasej.lt ir dar keliuose- ir toksai nurodytas amzius. Maniau,kad jai apie 30, bet kad 38-laaaaaaaabai nustebau! O kiek tuomet Edui idomu?



ohmy.gif Kąąąąąąąąąąą? Nu netikiu kažkaip. Edui tai 26 metai.

Ir dar merginos kuriam dalyviui būrėja vaikiukų išpranašavo su pasirinkta dalyve.
Atsakyti
berods,Dariui sakė,kad turės mergytę g.gif
Atsakyti
QUOTE(kalija22 @ 2011 08 20, 22:07)
paprasciausiai idomios cia diskusijos vuksta

PaJAmiau ir patikėjau. Nebūčiau JĖmus, nebūčiau patikėjus cool.gif
QUOTE(Number1 @ 2011 08 21, 02:58)
siam zaidime yra tik dvi poros, kurios turi siokias tokias perspektyvas- Edas su Asta

Nebus iš jų poros. Asta jaučia į nugarą grėsmingai kvėpuojančią senmergystę ir, gavusi bent minimaliai dėmesio, pasirašo bet kokiam spaudimui prie sienos. Bet gal atsibus dar.
Atsakyti
QUOTE(Number1 @ 2011 08 21, 02:58)

O dabar karsciausia naujiena- ar zinojot, kad Astai 38 metai? Ji turi profili Klasej.lt ir dar keliuose- ir toksai nurodytas amzius. Maniau,kad jai apie 30, bet kad 38-laaaaaaaabai nustebau! O kiek tuomet Edui idomu?


ir man kazkaip nesitiki, kad jai tiek metu. blink.gif atrodo tikrai jauniau.
Atsakyti
ir išvis kažkaip nesitiki, kad moteris rašytų 12 metų jauniasniam vyrui. Ir juo labiau toks labai save sexsi laikantis vyriškis eitų į pasimatymą su tokia "senute". man kažkodėl kažkur buvo užsifiksavęs amžius 28
Atsakyti
QUOTE(Dzenete @ 2011 08 21, 19:01)
ir išvis kažkaip nesitiki, kad moteris rašytų 12 metų jauniasniam vyrui. Ir juo labiau toks labai save sexsi laikantis vyriškis eitų į pasimatymą su tokia "senute". man kažkodėl kažkur buvo užsifiksavęs amžius 28

as ir galvoju, kad nesamone schmoll.gif
o gal klasej.lt visai kita motera?
Atsakyti
QUOTE(Dzenete @ 2011 08 21, 06:21)
Su amžiumi gi viskas santūriau būna, matosi kai -niolikiniai vos susipažįstą ir tuoj meilės seilės. (kurių po 2 men nei kvapo nelieka)vis vien žmonės jau su gyvenimiška patirtimi. Mano nuomonė apie šią porą, kad sau tiesiog praleis gerai atostogas ir patrauks savais keliais. Na liks draugai ir tiek.
ohmy.gif Kąąąąąąąąąąą? Nu netikiu kažkaip. Edui tai 26 metai.

Ir dar merginos kuriam dalyviui būrėja vaikiukų išpranašavo su pasirinkta dalyve.


Na, ant Edo kaktos tai nemazai rauksliu, man jis maziausiai 30ties atrodo. Dariui irgi 26eri, bet atrodo tarsi 7-10 metu skirtumas ziurint i isvaizda.

O del Astos-tai keista.As maciau jos profili Klasej.lt. Zinot,kai buna mokyklos baigimo metai,klasiokai.Paziurejau klasiokiu amzius, ji turi kelis klasiokus draugu sarase.Visiems tikrai po 38 metus,raso, ir visi baige ta pacia mokykla. Berods 1991ais. Nesakykit, is veido ji atrodo gan senai. Na,aisku, 38eri gal per daug, bet patikeciau,kad jai kokie 33eri.

Atsakyti
Vau, merginos, nustebinot. blink.gif
negalvojau, kad Astai tiek. Bet šeip, kaip moteris tai ji visai negraži. Na ir ne tik negraži, bet net ir nesimpatiška. Nežinau, ji man visai nesižiūri. Nei prie Edo, nei šeip tv.
Atsakyti
QUOTE(koko_sa @ 2011 08 21, 23:42)
Vau, merginos, nustebinot.  blink.gif
negalvojau, kad Astai tiek. Bet šeip, kaip moteris tai ji visai negraži. Na ir ne tik negraži, bet net ir nesimpatiška. Nežinau, ji man visai nesižiūri. Nei prie Edo, nei šeip tv.

del isvaizdos nesigincysiu, nera ji grazuole. bet man ji kazkuo idomi. ziuriu i ja ir tokia ramybe is jos sklinda. na nezinau, gal cia tik siaip toks ispudis susidare, bet kazkodel ji man kaip asmenybe tokia stipri atrodo 4u.gif
Atsakyti
Pritariu. Is Astos sklinda kazkokia nepaiskinama, bet uztikrinta vidine ramybe,harmonija. Ji tikra menininke.Leto budo, bet tikrai matosi, kad pasisneketi su ja galima apie daugiau nei batus ir ispardavimus..
Atsakyti
Na, kogero ta "sirdziu dauzytoja" greitu laiku taps tikra zvaigzde, nes apioe ja dabar taip kalbama cia biggrin.gif Man ypac patiko kai cia kazkas p[asake PELKIU VANDA, gal negrazu kritikuoti tai ko Dievas pasykstejo, bet cia tinkamiausias jos apibudinimas thumbup.gif Na, jeigu kur rastusi tie kam buvo sirdys sudauzytos noreciau ir as pasiziureti.Siaip tai manau butu simta kartu laimingesnis tas brolis pasirinkes medike, oi ne sita VANDA...
Labai laukiu siandienos kaip ten kazi kas bus bigsmile.gif
Nelabai suprantu kodel sakot,kad Edas daro spaudima,kazko matomai nepastebejau g.gif
Atsakyti