Įkraunama...
Įkraunama...

Beverly Hills 90210

Gal kas ziurite si seriala?

http://www.imdb.com/title/tt1225901/
Atsakyti
As ziuriu ax.gif visai neblogas, ypac paskutines serijos sudomino.. ax.gif
Idomu kaip Teddy seksis su Ian, kazkaip pamirso juos paskutinese serijose g.gif
Atsakyti
aha idomu smile.gif ir dar idomu gal Naomi is tos jogos pargris pasikeitus ir ka dar Emily sugalvos blogo padaryt , labai jau ji nesimpatiskas personazas. Labiausiai tai Liamas patinka thumbup.gif pasakiau ir jauciuos kaip penkiolikmete kokia tongue.gif Originaluji Beverly Hillsa ziurajau labai senai tada man turbut kokiu 13-14 metu buvo, tai labai abejojau is pradziu ar sitas patiks, nes galvojau jau per sena jam busiu turint omeny kad visi veikejai mokose vyresnesese mokyklos klasese, bet kai pradejau tai negalejau sustoti, gal per pora sav perziurejau pirmus du sezonus o dabar kiekviena pirmadieni naujos serijos laukiu. Aisku patys aktoriai daug vyresni nei vaidina gal del to patinka ziureti smile.gif
Atsakyti
žiūriu,labai patinka smile.gif aš su senu Beverly Hilsu užaugau.Irgi,jaučiuosi kaip kokia pauglė smile.gif
Aktoriai ne tiek jau ir vyresni,virš 20 metų.Kiek prisimenu,senajame ,turėjo aktoriai virš 30 m.
Atsakyti
QUOTE(eliss @ 2011 02 05, 15:55)
žiūriu,labai patinka smile.gif aš su senu Beverly Hilsu užaugau.Irgi,jaučiuosi kaip kokia pauglė smile.gif
Aktoriai ne tiek jau ir vyresni,virš 20 metų.Kiek prisimenu,senajame ,turėjo aktoriai virš 30 m.

o per ka jus ziurit?ir kur perziuret ankstesnes serijas, cia kaip suprantu, internete?gal rusu kalba?
kas ides nuorodzike baliuons 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kamilija: 07 vasario 2011 - 07:30
oj, pati radau, gal dar kam idomu bigsmile.gif
http://kino-dom.tv/d...ls-90210-1.html
Atsakyti
As tai per linkomanija siunciuosi visada 4u.gif
Atsakyti
Keista, kad ne viena televizija jo dar nenupirko. Juk senasis buvo populiarus, ir net labai.

Mane kuo toliau, tuo labiau neigiamai stebina Adriana siame seriale. Jai nuo sloves visai protelis pasimaise.
Zinojot, kad naujame sezone neliks nei Debes, nei Rajano (mamos ir mokytojo)? Praktiskaqi visi suauge "dingsta", 4 sezonas jau turetu buti koledze.
Atsakyti
Aš siunčiuosi iš rusų torentų.
Tiesą sakant,man senasis Beverly Hilsas labiau patiko...Nežinau kodėl,gal kad dabar,suaugusiam žmogui tos paauglių problemos nėr tokios aktualios
Atsakyti
o butu idomu sena BH 90210 paziuret, gal kas idetu nuoroda rusu kalba?
Atsakyti
žiūriu, visai nieko, toks lengvas

QUOTE(abiga @ 2011 02 07, 15:32)
Zinojot, kad naujame sezone neliks nei Debes, nei Rajano (mamos ir mokytojo)?

gaila Rajano unsure.gif
bet šiaip pastebėjau, kad šitam seriale veikėjai labai mėgsta dingti. pvz pirmam sezone buvo toks vaikinukas, vienas iš pagrindinių aktorių; Silver sesuo; Naomi tėvai irgi dingę ir tt. arba aš praleidžiu, arba tus veikėjus tiesiog pašalina
Atsakyti
gaila jei Debes ir Ryan'o nebebus...Kazkaip dar tikejausi kad ir tas Haris dar gris pas juos smile.gif Adriana tai jo.. per savo nesamones ir toki dieda praras smile.gif o kad lietuviai dar nenusipirko tai ir man keista... jauciu uz kokiu 5 metu pasiulys ir tipo vai vai kokie mes, nauja seriala jums rodom biggrin.gif
Papildyta:
Dinges vaikinukas tai turbut Ethanas, tai jis kaip supratau ta vasara isvaziavo i Montana ir ten pasiliko pas kazka smile.gif Keli tai netruksta man, kazkokia ji man nepatinka labai, ir senajam beverly hillse buvo pati nemegiamiausia aktore
Atsakyti