Įkraunama...
Įkraunama...

Serialas Apgavystės ¿Quién Eres Tú?

Nuo 2013-01-12 LNK pradėjo rodyti naują serialą Apgavystės (¿Quién Eres Tú?). Kuriama vaidina tokie aktoriai kaip Laura Carmine, Julian Gil ir kt...

Veismas prasideda nuo to, kad Veronika pasikviečia savo sesę dvynę Nataliją atvyktį pas ją ir paprašo paslaugos - apsimesti ja 1 savaitę, nes Veronika neva turi nuvykti pas seniai prarastą sūnų apie kurį nežino nei jos vyras nei jo šeima. Nors Natalija nenori apsimesti savo seserimi, bet Veronika ją įtikina pasakydama, kad ji serga vėžiu ir būtinai nori susitikti su savo prarastu sūnumi.
Natalija išmoksta viską apie Veronikos gyvenimą ir jos šeimą. O Valerija iškeliauja į Panamą. Natalija grįžusi į sesers namus susipažįsta su sesers vyru Felipe, kuris mano, kad žmona jį apgaudinėja ir nori su ja skirtis... Tuo tarpu Veronika išvyksta į Panamą ne pas sūnų, o kažką regzdama.

P.S. Taip pat rodoma dvynių praitis, kaip Natalija prisimena kažkokį užpuoliką, kurį nušauna kažkokia moteris ir pati nusišauna. Taip pat Natalija yra sėdėjusi kalėje.

user posted image
Papildyta:
Ar kas nors žiūrėjote šį serialą? Galbūt žinote ar jis nėra remeikas serialo kuris buvo rodytas kažkada seniai ir vadinos Apgavystės su Gabriela Spanic?
Atsakyti
Ziurejau siandien. Nemanau kad jis turi kazka bendro su Apgavystemis, panasumas tik tame kad dvynes susikeicia vietomis. Man jis labiau panasus i Ringer biggrin.gif
Atsakyti
bent pirmos serijos patiko thumbup.gif
Atsakyti
Man taip pat patiko pirmosios serijos thumbup.gif Jau laukiu rytojaus seriju! 4u.gif
Atsakyti
Man irgi patiko, mėginsiu žiūrėti smile.gif

Kiek supratau internete, vis gi tai yra "de remake de La Usurpadora", bet jau iš pirmų serijų matyt, kad tai nebus tiksli kopija, tuo geriau smile.gif
Atsakyti
As kiek skaiciau tai cia remeikas ir usurpradora, ir ringer 4u.gif ir dar lying game pati tema primena. Kadangi man visi isvardyti 3 labai patiko, tai ir sito labai laukiau bigsmile.gif Ir kolkas nenuvyle, rytojaus laukiu.
Tik man idomu, kokie tos veronikos keslai, pagal ideja ji veliau turetu grizt, noredama atsikovot savo gyvenima, bet kazin, ar ir del to pagrindinio ji kovos, nes dabar, kaip supratau, visai nemyli g.gif
Atsakyti
Mane irgi pirmos serijos itrauke, laukiu rytojaus... Man tai idomu dar apie praeiti suzinot kas ten joms buvo nutike:)
Atsakyti
Na as supratau, kad ten viena is seseru uzpuole tas diedas, kur Natalija prisimine skirisdama lektuvu, o kita lyg ir gyne kita g.gif Nes ka tada Natalija jai butu skolinga? Juk Veronika sake tu man skolinga. Bet uz ka tada Natalija kalejime sedejo? g.gif
Atsakyti
Sveikos, pazurejau vakar ir isiziurejau ir visai patiko ax.gif O jau sakiau daugiau nepradesiu ziureti nauju serialu doh.gif
Atsakyti
Vat, del to ir as abejoju ar verta pradet ziuret, nes lnk megsta gi kaitalioti laikus, perkelti i kita kanala ar is vis nutraukti. Bet su savaitgaliniais serialais ar buvo koki nutrauke ar perkele i tv1 nepamenu dabar g.gif
Atsakyti
QUOTE(Simbulis @ 2013 01 13, 11:37)
Vat, del to ir as abejoju ar verta pradet ziuret, nes lnk megsta gi kaitalioti laikus, perkelti i kita kanala ar is vis nutraukti. Bet su savaitgaliniais serialais ar buvo koki nutrauke ar perkele i tv1 nepamenu dabar  g.gif

Dos hogares buvo i tv1 perkele unsure.gif
Atsakyti
o labai patinka geresnis, nei pries tai rodytos nesamones savaitgaliais. dedu dideli like LNK uz si 4u.gif
Atsakyti