Įkraunama...
Įkraunama...

The Client list

Na, ar yra žiūrinčiu? smile.gif

Šiek tiek painiava, nes pradžioj buvo sukurtas filmas šiuo pavadinimu (įkvėptas tikros istorijos)
user posted image

Vėliau pradėtas kurti serialas
user posted image

Rodo per TV1 savaitgaliais, aš siunčiuosi iš torrent.lt
Šiuo metu kuriamas antras sezonas http://www.imdb.com/title/tt2022170/


Man labai patinka ši aktorė smile.gif Mačiau dar tik pirmo sezono 5 serijas, bet labai užkabino!
Atsakyti
Planuoju pradėti žiūrėti, nes irgi patinka aktorė rolleyes.gif
Atsakyti
fainas serialas, yra ir filmas klientu sarasas su tais paciais aktoriais 4u.gif
Atsakyti
Ojjj, kaip apsidziaugiau, kad radau sia tema bigsmile.gif tiesiog isimylejau serialo porele, tai taip norejosi su kuo nors papliurpt apie serijas bigsmile.gif ax.gif blush2.gif
Atsakyti
Permeciau ir filma The Client List, bet turiu pasakyt, kad serialas man daug labiau patinka rolleyes.gif ir siaip, ta linija su Riley ir Evanu kaip uzkabino wub.gif man jie taip nerealiai ziurisi kartu wub.gif galetu buti pora ne tik ekrane, bet ir realybej wub.gif
user posted imageuser posted image
user posted imageuser posted image
Atsakyti
Tas pabėgęs jos vyras man ne toks simpatiškas, kaip jo broliukas, kuri yra akivaizdžiai įsisvaigęs į Riley biggrin.gif

Filmas man irgi mažiau patiko, nei serialas.
Atsakyti
As serialo jau visa sezona perziurejau, neiskenciau blush2.gif ax.gif dabar nekantriai laukiu, kol antras sezonas prasides kovo 10 bigsmile.gif man tie Riley ir Evano pokalbiai, Evano zvilgsniai i ja wub.gif isisvaiges jis kaip reikiant del jos wub.gif o to teiseto Riley vyro net nera kaip lygint su jauneliu broliuku bigsmile.gif ax.gif blush2.gif

Siandien del idomumo filma paziurejau - tiesa sakant, jame viskas niuriau nei seriale g.gif ten jau visiska prostitucija tam salone, o seriale lyg zymiai lengvesne forma viskas vyksta biggrin.gif (labiau panasu i "darbsciu ranku bureli" lotuliukas.gif ) Zinoma, Selena ten visai kitas reikalas nei Riley rolleyes.gif

O cia akims paganyti karsta.gif is 1 serijos biggrin.gif (netekau zado, kai suzinojau, kad siam aktoriui siais metais 40 metu bus...nebuciau ne 30 davus bigsmile.gif thumbup.gif )
user posted imageuser posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo babrusia: 10 vasario 2013 - 16:48
Man filmas buvo geresnis vien del to, kad tai uzbaigta istorija, nors ir nelabai gyvenimiska pabaiga. Tiek seriale, tiek filme viskas per daug teigiama.
Bijau kad bus bandoma sukurti daugiau seriju ir su laiku nusivaziuos serialas, bet kol kas laukiu kovo 11.

Labai jau man patinka J Love Hewitt wub.gif
Atsakyti
QUOTE(abiga @ 2013 02 10, 19:24)
Labai jau man patinka J Love Hewitt  wub.gif

drinks_cheers.gif ji zavinga bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(babrusia @ 2013 02 10, 21:39)
drinks_cheers.gif  ji zavinga bigsmile.gif

Kažkada per LNK su ja rodė serialą "Dvasių užkalbėtoja", tik pamenu nusivažiavo į lankas.. Ir labai myliu filmą "If only" su ja.
Atsakyti
QUOTE(babrusia @ 2013 02 10, 21:39)
drinks_cheers.gif  ji zavinga bigsmile.gif

nepatinka man sita aktore kazkodel

o kiek seriju yra?
filmai in matau 5 g.gif
Atsakyti
QUOTE(Verbena.. @ 2013 02 10, 23:45)
nepatinka man sita aktore kazkodel

o kiek seriju yra?
filmai in matau 5  g.gif

Greitai bus pristatytas antrasis sezonas.
Atsakyti