Įkraunama...
Įkraunama...

Realybės šou "Paslapčių namai"

Čia Balsas: Jūs skaitote ir dalyvaujate "Paslapčių namų" temoje:
user posted image

Dalyviai:
1. Vytautas Kugelevičius - paliko šou 8-ą savaitę. Jo paslaptis (atskleidė pats): Mano tatiuruotė skirta mano senelio atminimui.
2. Dileta Meškaitė - paliko šou 7-ą savaitę. Jos paslaptis (atskleidė Jolita): Aš gyvenau vienuolyne prieš savo valią.
3. Tomas Patašius - paliko šou 10-ą savaitę. Jo paslaptis (atskleidė Laura): Aš esu paliktas merginos sužadėtuvių metu.
4. Laura Kuliešaitė - Jos paslaptis (atskleidė Šarūnas): Aš esu dirbusi užsienio fermose.
5. Jolita Grubliauskaitė - paliko šou 9-ą savaitę. Jos paslaptis (atskleidė Karolina): Ji yra žiedinės trasos greičio rekordininkė važiuojant dviese sportiniu motociklu.
6. Elita Vilpišauskaitė - paliko šou 1-ą savaitę. Jos paslaptis (atskleidė pati): Mano ex vaikinas pardavinėjo save gėjams.
7. Valdas Končius - paliko šou 11-ą savaitę. Jo paslaptis (atskleidė pats): Aš 3 metus gyvenau su Radži.
8. Karolina Riaukaitė - Jos paslaptis (atskleidė Šarūnas): Aš pagimdžiau būdama nepilnametė.
9. Viktorija Česonytė - paliko šou 4-ą savaitę. Jos paslaptis (atskleidė pati): Aš buvau įtariama dėl savo tėvo mirties.
10. Ernestas Naučius - paliko šou 2-ą savaitę. Jo paslaptis (atskleidė pats): Žmona - pirma ir vienintelė moteris mano gyvenime.
11. Indrė Vožbutaitė - paliko šou 3-ą savaitę. Jos paslaptis (atskleidė pati): Mano sužadėtinis - japonas
12. Andrius Braziulis - paliko šou 5-ą savaitę. Jo paslaptis (atskleidė Viktorija): Buvau susižadėjęs su striptizo šokėja.
13. Avgustina Issengel - paliko šou 11-ą savaitę. Jos paslaptis (atskleidė Šarūnas): Mano senelis buvo Lentvario meras.
14. Šarūnas Tamulis - Jo paslaptis (atskleidė Laura): Aš melavau, kad esu baigęs aukštąjį mokslą.
15. Gintautas Katulis - Jo paslaptis (atskleidė Karolina): Aš esu priklausomas nuo kompiuterinių žaidimų.
Spėtos paslaptys:
Vytautas spėjo, kad Viktorija yra Diletos mama. Neatspėjo.
Tomas spėjo, kad Valdas nėra miegojęs su mergina. Neatspėjo.
Šarūnas spėjo, kad Viktorija yra buvusi komoje. Neatspėjo.
Indrė spėjo, kad Vytautas ir Gintautas geriausi draugai. Neatspėjo.
Viktorija spėjo, kad Elita patyrė smurtą. Neatspėjo.
Gintas spėjo, kad Viktorija motociklų sporto Baltijos šalių čempionė. Neatspėjo.
Karolina spėjo, kad Jolita yra pelniusi čempionės titulą sportinių motociklų varžybose. Neatspėjo.
Dileta spėjo, kad Gintautas yra Lauros brolis dvynys. Neatspėjo.
Vytautas spėjo, kad Ernestas buvo vedęs Elitą. Neatspėjo.
Tomas spėjo, kad Ernestas yra vedęs Jolitą. Neatspėjo.
Avgustina spėjo, kad Ernestas yra parašęs knygą savo žmonai. Neatspėjo.
Jolita spėjo, kad Ernesto žmona yra jam pirma ir vienintelė moteris.ATSPĖJO (po Balso visų užuominų apie šią paslaptį, po Ernesto iškritimo).
Jolita spėjo, kad Valdas yra biseksualus ir šokdamas striptizą persirenginėja moterimi. Neatspėjo.
Viktorija spėjo, kad Vytautas yra 2012 metų Lietuvos kikbokso jaunių čempionas kategorijoje iki 85kg. Neatspėjo.
Šarūnas spėjo, kad Viktorija nelaimingo atsitikimo metu prarado vaiką.Neatspėjo.
Viktorija spėjo, kad Andrius buvo susižadėjęs su striptizo šokėja. ATSPĖJO!
Avgustina spėjo, kad Karolina saugo nekaltybę savo vieninteliam! Neatspėjo.
Vytautas spėjo, kad Laura buvo susižadėjusi su turtingu vaikinu ir jį paliko prieš vestuves. Neatspėjo.
Laura spėjo, kad Vytautas yra gavęs apdovanojimą už skendusių žmonių gelbėjimą. Neatspėjo.
Tomas spėjo, kad Laura buvo susižadėjusi su Japonu. Neatspėjo
Laura spėjo, kad Karolina užsiima kultūrine veikla vaikų globos namuose.Neatspėjo.
Jolita spėjo, kad Dileta gyveno vienuolyne prieš savo valią. ATSPĖJO!
Gintautas spėjo, kad Valdas yra turėjęs apie tris metus trukusius homoseksualius santykius su įžymybe. Neatspėjo.
Karolina spėjo, kad Gintautas rašo tekstus vaikiškoms knygoms ar knygutėms. Neatspėjo.
Vytautas spėjo, kad Karolina yra rašytoja ir yra prašiusi knygą vaikams. Neatspėjo.
Jolita spėjo, kad Vytauto paslaptis yra, kad jis išgelbėjo skęstančio šeimos nario gyvybę. Tai tiesa, bet tai nėra Vytauto paslaptis. Neatspėjo.
Karolina spėjo, kad Jolita yra Lietuvos moterų motokroso rekordininkė. Neatspėjo.
Karolina spėjo, kad Jolita yra porinios važiavimo sportiniu motociklu rekordininkė. ATSPĖJO!
Laura spėjo, kad Tomą sužadėtuvių metu paliko mergina. ATSPĖJO!
Vytautas spėjo, kad Valdas gyveno su mergina iš išskaičiavimo. Neatspėjo.
Karolina spėjo, kad Gintautas vaikystėje buvo priklausomas nuo kompiuterinių žaidimų. Neatspėjo.
Valdas spėjo, kad Gintautas yra homoseksualus. Neatspėjo.
Gintautas, be akistatos, spėjo, kad Valdas yra homoseksualus. Neatspėjo.
Gintautas spėjo, kad Karolina gyveno vaikų namuose. Neatspėjo.
Karolina spėjo, kad Gintautas yra priklausomas nuo kompiuterinių žaidimų. ATSPĖJO!
Šarūnas spėjo, kad Avgustinos paslaptis yra, kad jos senelis buvo Lentvario meras. ATSPĖJO!
Karolina spėjo, kad Valdas yra Radži brolis. Neatspėjo.
Gintautas spėjo, kad Laura užsiiminėja karvių jodinėjimo sportu. Neatspėjo. (spėjimas buvo be akistatos per laimės valandą)
Laura spėjo, kad Valdas yra įvaikintas. Neatspėjo.
Karolina spėjo, kad Šarūnas tranzuodamas išmoko keletą užsienio kalbų. Neatspėjo.
Šarūnas spėjo, kad Karolina yra trijų vaikų mama. Neatspėjo.
Laura spėjo, kad Šarūnas melavo, dėl savo aukštojo išsilavinimo. ATSPĖJO!
Karolina spėjo, kad Laura yra dirbusi užsienyje pas ūkininką, kuris jai nesumokėjo pinigų. Neatspėjo.
Šarūnas spėjo, kad Laura yra dirbusi užsienio fermoje. ATSPĖJO!
Šarūnas spėjo, kad Karolina pagimdė trynukus būdama nepilnametė. Neatspėjo!
Šarūnas spėjo, kad Karolina pagimdė būdama nepilnametė. ATSPĖJO!

Oficialus Facebook puslapis:
https://www.facebook.../PaslapciuNamai
Neoficialus gerbėjų Facebook puslapis:
http://www.facebook....3176266?fref=ts
Paslapčių namų faktų puslapis visa svarbi informacija:
http://www.facebook....429682707122052
Tiesioginių transliacijų (live) įrašai:
http://mulkis.lt

PASLAPČIŲ NAMUS LAIMĖJO GINTAUTAS!
user posted image

Visi plepučiai kviečiami toliau bendrauti "Bendraminčiuose", kadangi temų nuorodos bus skirtingos, mūsų ieškokite čia, paieškoje suveskite PN ir tikrai rasite mus
Tai tiek. Kol kas biggrin.gif
Atsakyti
CHEBRYTE, turim straipsniuką:
http://www.15min.lt/...isino-39-339206
Atsakyti
QUOTE(*Amberr* @ 2013 05 27, 12:19)
Paslapciu namu faniu sarasiukas :  ( Idedu visa sarasa nes visos/si drauge ziurejom,palaikem ir bendravom  4u.gif )

*Amberr* 76 first.gif laugh.gif
Kapučina* 57 second.gif 
laimingiausioji 44 third.gif
AniMi 42 bis.gif
Melancholy 28 bis.gif

......
ACIU VISOMS UZ PALAIKYMA IR DALYVAVIMA!!!!  4u.gif




na , stai, jau ir prizine vieta as laimejau dirol.gif
Atsakyti
O kas toks buvo Balsas nepasake? ax.gif
Atsakyti
Turbūt Balsas
Atsakyti
kur jus visos dingot?
ar numiret ar snaudziat kur jau? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(laimingiausioji @ 2013 05 27, 17:34)
kur jus visos dingot?
ar numiret ar snaudziat kur jau?  unsure.gif

Pabėgo nuo jūsų lotuliukas.gif
Atsakyti
Ale tikrai kokia ramybė temoje unsure.gif Trūksta namie fono doh.gif

Nerandu info, bus PN2 ar ne g.gif

Besiknisdama FB užmačiau komentarus...tai kažin po kiekvieno straipsnio apraudos Ginto laimėjimą g.gif ar copy paste vieni nuo kitų...net nebeįdomu doh.gif


Beje labai miela, kad Gintas aplankė temą. Smagu, kad televizija nesugadino thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viotinola: 27 gegužės 2013 - 17:51
QUOTE(Melancholy @ 2013 05 27, 14:00)

che che hihihi.gif

QUOTE(zaRAza @ 2013 05 27, 15:20)
O kas toks buvo Balsas nepasake? ax.gif

nepasakė. PN'manėms liko vilties, kad bus PN2 biggrin.gif

na ką gi, temukė merdėja, ačiū visoms už gerą kompaniją, gerų linksmų tauškalingų pokalbių kitur ir iki kitų reality šou wink.gif 4u.gif
Atsakyti
Smagu buvo su Jumis 4u.gif aciu uz gerai praleista laika bigsmile.gif
Atsakyti
Tai ka dideliausi sveikinimai Gintautai tau !!!!! tavo paslapty manau zinojau jau nuo antros savaites ;]]]] neveltui Atila is vaikystes atsimenu ;]]]
Atsakyti
Merginos, temutė merdi, nes mes į Bendraminčius persikėlėme wink.gif
Atsakyti