Įkraunama...
Įkraunama...

Devious maid

Ar yra žiūrinčių šį serialą?
user posted image

Kol kas peržiūrėjau tik kelias serijas, bet labai užkabino! Man tai pati puikiausia pamaina Nusivylusioms namų šeimininkėms smile.gif
Aš žiūriu www.filmai.in.

Kol kas išleista 12 serijų, laukiam 13 (sezono finalo) ir II sezono smile.gif
Atsakyti
Neimanoma nelygint su seimininkem, bet tikrai geras serialas, smagu ji ziuret smile.gif Tikiuos, 13 serijoj isaiskes, kas nuzude Flora?
Atsakyti
lb fainas serialas wub.gif
Atsakyti
Sulauksiu visu LT vertimo arb titru, tada ziuresiu. smile.gif
Atsakyti
user posted image

filmai.in įkėlė 11 seriją thumbup.gif Vis tik labai jaučiasi, kad čia NNŠ kūrėjų darbas, panaši stilistika serialų smile.gif
Atsakyti
Siandien isijungiau pirma karta, paziurejau 2 serijas ir ziauriai itrauke.
Kaip ir Nusivylusiuose namu seimyninkese - kiekviena minute idomi...
Ziuriu yra 12 seriju, taiga 2-3 dienos ir jauciu pabaigsiu jas. 4u.gif
Atsakyti
Po pirmos serijos įtraukė thumbup.gif Kažkada seniau skaičiau, kad čia Eva Longoria jį kuriant/filmuojant prisidėjo smile.gif
Atsakyti
Po finalo isliko toks jausmas, kad seriju buvo per mazai biggrin.gif Nezinau, ar teisingai supratau pabaiga, del ko prie kambariniu ejo policija, nejau del to vaiko is Meksikos, gal ji nelegaliai pargabeno? g.gif
Atsakyti
yra žiūrinčių biggrin.gif labai patiko, gal galit rekomenduoti ką nors panašaus dar ax.gif
Atsakyti
Jau senai buvau puse serialo parsisiuntus, paziurejau 1.5 serijas, ir kazkaip ne itin patiko, ir daugiau neziurejau..
Na o sianakt pratesiau ziurejima, ir ka, labai patiko, ziureciau iki galo, bet jau ir ilsetis laikas eit, o ir "desertui" dar 4 serijas pasilikau smile.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif Per 3 dienas pažiūrėjau visą sezoną smile.gif
Labai patiko. Bet aš žiūriu per kitą tinklapį, kur nereikia taškų smile.gif
Atsakyti
Jungiuosi prie sio serialo ziuretoju.
Siandien kaip tik pabagiau 12-13serijas ax.gif
Is pradziu nelabai patiko, tikejausi kazko daugiau kaip is NNS kureju, bet paskui lengvai ir idomiai susiziurejau. Is pabaigos nusprendziau, kad gal bus II sezonas, tikiuosi kad tikrai bus thumbup.gif
Tik idomu kada g.gif bigsmile.gif
Atsakyti