Įkraunama...
Įkraunama...

Kuzey Güney

Vis dėl to rįžausi atidaryti naują temą. Tikėkimės bus palaikančių ir diskutuojančių. Taigi, kviečiu į diskusiją visas mačiusias, žiūrinčias ir planuojančias žiūrėti.

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mockava: 22 rugsėjo 2013 - 23:17
Tikiuosi nesupyksi, kad tavo klausima permeciau cia...


QUOTE(vitalicka @ 2013 09 22, 20:59)
labuka, na ka as tai viskas, viskas man...as sergu!!!! Kuzey Guney tokio serialo tai jau tikrai seniai nemaciau smile.gif. tik vat turiu klausimą, kur ziurejot sita seriala? ( kas ziurejo). Ziuriu per serialu.net , bet ten buvo taip, kad kartais neversdavo, kalbedavo turkiskai, o dabar matau, kad pakarpyta turbut tos serijos, tai va  ir galvoju, gal kažkur kitur reiktų ieškoti, nes labai jau nesinori kažkokius momentus praleisti.


Taip, gana pavojinga liga... As dar vis gydausi, nors blogiausia gal praejo. tongue.gif

O as ziurejau per kelis websites. Taip, daug kur nera vertimo tarpuose, bet as mieliau ziurejau be vertimo, negu kad su iskarpymu..

Ziurejau per visus, rinkausi kur ilgesnes serijos, taigi visuose po kelias serijas:

http://kinosat.net/n.../2013-07-18-158

http://maxserials.tv...j/2013-06-25-17
http://turkishtvseri...ei_gunei/1.html
http://www.myfilmson...2011/7-1-0-2748

http://vseriale.tv/1...ney.html/112954

Taip pat per duralenta.ru ir turkcinema.tv
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mockava: 22 rugsėjo 2013 - 23:34
Sveikos. Pradejau ziureti, bet labai jau man ilgos tos serijos, daug nereikalingu pokalbiu, tai labai jau letai man ziurisi jis, nebeng gaminu ar tvarkausi namuose. smile.gif

ziuriu cia.
http://bigcinema.tv/...kuzey-gney.html
Atsakyti
na taip pirmas dešimt seriju, gal ir yra tu pokalbiu per daug šiek tiek, bet vėliau yra tokių tikrų, tokie natūralių, grynai iš širdies, taip atrodo, kad ir pats pasakytum. Iš tikrųjų, šitas serialas neeilinis, jis palaipsniui darosi vis įdomesnis, o jausmas toks, lyg žiūrėtum filmą, o ne serialą. žiūriu dabar 43 seriją, ir galiu pasakyt, kad aktoriai čia vaidina nerealiai, aišku, ypač Kivanc Tatlitug. man jis žymiai geresnis už kai kuriuos pripažintus ir apdovanotus Holivudo aktorius, nes suvaidint gražų daug sugebėjimų nereikia, bet šitas aktorius vaidina nerealiai visus jausmus-meilę, ir kančią, pavydą ir netektį. žiūrint į jį net mintis nešauna į galvą, kad ten yra kameros, kad visa tai netikra. žiūri, ir atrodo, kad matai tiesioginę transliaciją...
(lbai jau rimtai čia parašiau smile.gif)
Atsakyti
QUOTE(vitalicka @ 2013 09 23, 22:30)
na taip pirmas dešimt seriju, gal ir yra tu pokalbiu per daug šiek tiek, bet vėliau yra tokių tikrų, tokie natūralių, grynai iš širdies, taip atrodo, kad ir pats pasakytum. Iš tikrųjų, šitas serialas neeilinis, jis palaipsniui darosi vis įdomesnis, o jausmas toks, lyg žiūrėtum filmą, o ne serialą. žiūriu dabar 43 seriją, ir galiu pasakyt, kad aktoriai čia vaidina nerealiai, aišku, ypač Kivanc Tatlitug. man jis žymiai geresnis už kai kuriuos pripažintus ir apdovanotus Holivudo aktorius, nes suvaidint gražų daug sugebėjimų nereikia, bet šitas aktorius vaidina nerealiai visus jausmus-meilę, ir kančią, pavydą ir netektį. žiūrint į jį net mintis nešauna į galvą, kad ten yra kameros, kad visa tai netikra. žiūri, ir atrodo, kad matai tiesioginę transliaciją...
(lbai jau rimtai čia parašiau smile.gif)


drinks_cheers.gif antrinu kiekvienam tavo zodziui.....

Tatlitug nerealiai puikiai suvaidino 40-toj serijoj, ar ne? Šios serijos nesiryztu dar karta perziureti, per daug skausmo joje, ir dar taip tikrai parodyto. 10 balu jam uz Kuziejaus vaidmeni - gerbiu tokius aktorius! Isore ne viskas - jis turi talenta perduoti jausmus - jei isiutes - tai isiutes, jei juokiasi - nuosirdziai, verkia tikrai is skausmo, bet ne fizinio, jei kencia - visu kunu ir siela, jei myli - tai visam gyvenimui...

As negaliu atsistebeti, kaip jam puikiai pavykta perduoti ta kancios jausma, tikrai atrodo visa savo esybe jis verziasi prie mylimos moters, taciau matai kaip jis save vercia to neparodyti, koks neapsakomas skausmas jam yra kiekvienas jos prisilietimas, net jos zvilgsnis, ir tuo paciu kokia palaima jam tie jos nezymus prisilietimai... Na gal per giliai cia mastom, taciau man atrodo kad jis savo darba, kaip aktoriaus, tikrai puikiai atlieka.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mockava: 23 rugsėjo 2013 - 22:15
nu *****, tai ka, aš čia taip ir žliumbsiu kasdien?! kai pradėjau nuo 40 serijos, tai nėr dienos be ašarų smile.gif) nu iš tikro, žiauriai graudi man ta Kuzey ir Džemre meilė. Dabar žiūriu 50 seriją, ir tie žodžiai, kuriuos jis oro uoste paskė Džemre, nu gražesnio ir beviltiškesnio meilės prisipažinimo negirdėjau. Bet šitas Kuzey jau mane pradėjo nervint! Negali būti su Džemre, nes ji buvo Gunejaus sužadėtinė! Bet tai kur dabar tas Guney? apsi=enijo sau ir nervina dar visus, o tas kankina save ir D=emre verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(vitalicka @ 2013 09 26, 20:56)
nu *****, tai ka, aš čia taip ir žliumbsiu kasdien?! kai pradėjau nuo 40 serijos, tai nėr dienos be ašarų smile.gif) nu iš tikro, žiauriai graudi man ta Kuzey ir Džemre meilė. Dabar žiūriu 50 seriją, ir tie žodžiai, kuriuos jis oro uoste paskė Džemre, nu gražesnio ir beviltiškesnio meilės prisipažinimo negirdėjau. Bet šitas Kuzey jau mane pradėjo nervint! Negali būti su Džemre, nes ji buvo Gunejaus sužadėtinė! Bet tai kur dabar tas Guney? apsi=enijo sau ir nervina dar visus, o tas kankina save ir D=emre  verysad.gif  verysad.gif

Bus dar tu prisipazinimu, pamatysi kiek dar graziu ir pasmingu zodziu jis pasakys Dzemre, tevui ir mazajam savo broliui.... Kuziejus pamazu suauga - jis po truputi atsikrato savo nereikalingu nastu....

O Guney tai baisus balvonas, galva neisnesa kaip jis taip ant kiekvieno zingsnio gali meluoti, o teisingasis brolis jo kiekvienu durnu zodziu tiki! Taip norisi ji pakratyti uz krutu, kad pagaliau atsipeiketu. Matysi kaip Kuziejus graziai apibudins kazkurioj ten serijoj, kaip sunku buti broliu, ziauriai gerai bus pasakyta, tas mane irgi graudino, oi kaip graudino!

Dzemre vis labiau patinka su kiekviena serija, ji labai pasikeite palyginus su pirmosioms serijomis... Saunuole ji!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mockava: 30 rugsėjo 2013 - 05:05
Jau kai pradedu žiūrėti serijas tai negaliu sustoti doh.gif nu taip įtraukia... Dar nemačiau tokio serialo dėl kuriu veikėju taip pergyvenciau... Šitas labiau man už širdies griebia nei "uždrausta meilė" blush2.gif
Atsakyti
ne į temą wink.gif ,pradėjau žiūrėti naujai statomą Čialikušu-liet-ai-Čiauškutė.Turkai nutarė iš naujo nufilmuoti
Atsakyti
QUOTE(Amapatria @ 2013 10 02, 16:40)
ne į temą wink.gif ,pradėjau žiūrėti naujai statomą Čialikušu-liet-ai-Čiauškutė.Turkai nutarė iš naujo nufilmuoti

O šita knyga skaityta, tai tikrai bus įdomu ir serialą žiūrėti, dėkui kad pasidalinot bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Millita* @ 2013 09 30, 18:49)
Jau kai pradedu žiūrėti serijas tai negaliu sustoti  doh.gif nu taip įtraukia... Dar nemačiau tokio serialo dėl kuriu veikėju taip pergyvenciau... Šitas labiau man už širdies griebia nei "uždrausta meilė" blush2.gif


Taip, ir manes dar ne vienas kitas taip nebuvo itraukes, per naktis ziurejau. O atrodo nei ten siuzetas kazkoks ypatingas, nei ka, bet kazka turi serialas. Gal tie santykiai tarp broliu, gal tarp tevu ir vaiku, o gal ir meile, na negaliu ivardint kuo jis mane uzkabino. As neesu verksne, labai jau retai susigraudinu ziuredama filmus, yra tik keletas kur ispaudziau kelias asaras, na o sis... Prazliumbiau ne viena serija ir as...
Atsakyti
Vakar per YouTube pažiūrėjau ištraukas kuzey guney, tai oj kiek dar gražiu ir tuo pačiu metu graudžių dalyku bus wub.gif ypač tarp kuzey ir dzemre wub.gif
o Guney toks asilas, kaip galima šitaip su broliu elgtis doh.gif
Tik gaila kad neturiu laiko kiekviena diena pažiūrėti serialo, bet savaitgaliais kai pradedu tai po 3 serijas varau biggrin.gif
Atsakyti