Įkraunama...
Įkraunama...

Skonis

Keista dar nebuvo temos šios laidos. Na, ar yra žiūrėjusių naująjį šou, kokios nuomonės? smile.gif Man tai visai patiko, kažkas kitokio nei ankstesni šou ir kulinarinės laidos. Turėtų DELFI receptai būti, bet dar kol kas nemačiau jų.
Atsakyti
Aš irgi vakar žiūrėjau, tai visai patiko smile.gif Tik nesuprantu ką ten veikia Brazauskienė blink.gif Nu taip ji ten netinka..
Atsakyti
O aš nesuprantu, ką ten veikia Agnė Jagelavičiūtė doh.gif Geriausias pvz, kaip žmogus gali vaidinti esą yra gebantis kone viską, realiai nesugebanti nieko..
Atsakyti
Man nelabai, bet dar ziuresiu, gal kita laida labiau uzkabins. Jagelaviciutei ir Brazauskienei ten tikrai ne vieta, visai nesiziuri schmoll.gif
Atsakyti
Smagiai susižiūrėjo, tikrai žiūrėsiu kitą laidą. Man patiko, kad blevyzgų nebuvo tiek daug.
Atsakyti
butu smagiau ziureti ,jei vertintojai butu kiti smile.gif
Atsakyti
Man asmeniskai butu didziausias ivertinimas jei pasirinktu R.Zakarevicius arba L.Ceprackas smile.gif
Siaip laida idomi, butinai ziuresiu ir toliau.Daug neblogu dalyviu nepateko net...gaila.
Atsakyti
QUOTE(svelni @ 2013 10 15, 14:23)
Man asmeniskai butu didziausias ivertinimas jei pasirinktu R.Zakarevicius arba L.Ceprackas  smile.gif
Siaip laida idomi, butinai ziuresiu ir toliau.Daug neblogu dalyviu nepateko net...gaila.


drinks_cheers.gif vargu ar pas kitas dvi patys dalyviai nori papulti.

Manau, jie dabar atsargiau renkasi, galvoja "bus geresnių, reikia palaukti", gal vėliau ims intesyviau, nes reikės vietas užpildyti.
Atsakyti
Na bet kai ant arbūzo uždeda sūrį, kur jau tokį pasirinksi rolleyes.gif Kad tave pasirinktų, jau iškart reik kažką ypatingo pateikt, netaupyt savęs, kito karto gali ir nebūt.
Visai įdomi laida, tik kad Agnė, kaip visad, viską labiausiai išmananti, visur pirma rolleyes.gif
Atsakyti
na, kai kurie tai tikrai "pasistengė" lotuliukas.gif ypač toji spalvų meistrė
Atsakyti
QUOTE(Isila @ 2013 10 16, 15:43)
na, kai kurie tai tikrai "pasistengė"  lotuliukas.gif  ypač toji spalvų meistrė

Kaip paklause Ceprackas "ar cia vaikai dalyvauja...?" biggrin.gif ir ta sveiko maisto atstove.......Greta.....kepti baklazanai su suriu ir riesutais.......tikrai galima kazka idomiau ir geriau pagaminti smile.gif
Atsakyti
gera laida, tik kaip ir dauguma nesuprantu ka joje veikia dizainere ar kas ji tokia agne lotuliukas.gif gaila kad sarkos nepateko, pirma laida suziurejau idomiai. sakykit o cia kai surinks komandas kas toliau bus nelb esmes zinau kazkas panasaus i velnio virtuve?
Atsakyti