Įkraunama...
Įkraunama...

Serialas Audra (La Tempestad)

Sveikos,

LNK pradėjo rodyti naują Televisos serialą, su tokiais aktoriais kaip William Levy, Ximena Navarrete, Iván Sanchez, Laura Carmine ir kiti... Pažiūrėjus pirmą seriją serialas pasirodė gana įdomus, nes yra nelabai standartinis. Pagrindinis veikėjas Damianas yra laivo kapitonas, o pagrindinė veikėja - Marina - įmonės kuriai jis dirba būsima vadovė. Merginai šį darbą pasiūlė nepažįstama moteris, kuri ištikrųjų man atrodo yra tikra Marinos motina. Labai daug spresti iš pirmos serijos negaliu, bet galbūt yra daugiau žiūrinčių šį serialą per LNK ar internetu?

user posted image
Atsakyti
Na ir kaip Jums pirma serija 4u.gif
Atsakyti
Man pokolkas pasirodė visai nieko, grazus pagrindiniai aktoriai, taip pat daug kitu matytu aktoriu. Patiko ir tas, kad nestandartinis pasirode, tai yra kad ner to kai vargse isimyli turtuoli ir panasiai smile.gif
Atsakyti
Kadangi cia yra telenoveles La tormenta, Audra per tv3 rode, ar matote panasumu, nors is pirmos serijos gal sunku pasakyti. lotuliukas.gif
Atsakyti
Kadangi as nemacius to ano serialo La tormenta, tai man sunku ir pasakyti kiek jie panasus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(DG* @ 2013 11 05, 07:59)
Kadangi cia yra telenoveles La tormenta, Audra per tv3 rode, ar matote panasumu, nors is pirmos serijos gal sunku pasakyti.  lotuliukas.gif


user posted image
si turit omeny? tai si esu macius, o to naujojo per LNK tik treileri paziurejau dar (o gal bus ikelta i lnk int tv?), tai man nepasirode panasu.. Na gal veliau islys kazkas panasaus..
Atsakyti
Vakar ziurejau pirma serija. Visai patiko grazus pagrindiniai aktoriai. Mielai ziureciau ir toliau, bet netinkamu laiku rodo. Galetu kokia 16 ar 17 val rodyt nebutinai per lnk gali but ir per tv1 Pagal pavadinima man irgi kilo asociacijos su per tv3 rodytu serialu, kuri maciau. Tik ten miesto mergina atvaziavo i ranca ir sutiko toki maco tos rancos priziuretoja. Kol kas tik toki pamasuma pastebejau. Gaila, bet negalesiu ziureti toliau, nebent Lnk ikeltu serias i LNKgo.
Atsakyti
Aha, wikipedijoj parasyta, kad remiamasi La Tormenta smile.gif Paskaiciau apie ana, tai kas panasu, kad mergina is miesto atvaziuoja dirbti i maza miesteli, o pagrindinis veikejas kaip ir siame taip ir aname yra darbuotojas, tik ten ransoje, o cia laive:) Siaip daznai pastebejau, kad remeikuose buna kazkokia pagrindine ideja islaikyta, bet daug kas ir skiriasi smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Ner4Leo @ 2013 11 05, 17:15)
Vakar ziurejau pirma serija. Visai patiko grazus pagrindiniai aktoriai. Mielai ziureciau ir toliau, bet netinkamu laiku rodo. Galetu kokia 16 ar 17 val rodyt nebutinai per lnk gali but ir per tv1  Pagal pavadinima man irgi kilo asociacijos su per tv3 rodytu serialu, kuri maciau. Tik ten  miesto mergina atvaziavo i ranca ir sutiko toki maco tos rancos priziuretoja. Kol kas tik toki pamasuma pastebejau. Gaila, bet negalesiu ziureti toliau, nebent Lnk ikeltu serias i LNKgo.



LNK daznai perkialia serijalus i TV1 ir pastebejau daznai per TV1 pradeda apie 18h juos rodyt, gali but ir sikart taip nutiks smile.gif Galbut tikrai patogesnis laikas butu smile.gif
Atsakyti
Sita zinau. Savo kailiu patyriau. smile.gif Kai reikejau ieskot kurgi dingo vienas ar kitas serialas kuri ziurejau. Del to prisiekiau sau, kad, daugiau serialu per Lnk neziuresiu. Isimti padariau tik "Gran Hotel". Gal but ir sitam padarysiu, jei perkels i Tv1 ir rodys normaliu laiku ir zinoma ne serialui ipusejus. smile.gif
Atsakyti
Nieko negaliu pasakyti apie šį serialą, nes rodo nepatogiu laiku. Bet bent jau man pastaruoju metu Televisos serialai gana nuobodoki ir vienodi. Nežinau, gal šitas kitoks. Bet pastaruoju metu žiūriu turkiškus serialus ir "Gran Hotel". Nes nemėgstu vienodų serialų, renkuosi tokius įdomesnius smile.gif
QUOTE(Ner4Leo @ 2013 11 06, 19:06)
Sita zinau. Savo kailiu patyriau. smile.gif Kai reikejau ieskot kurgi dingo vienas ar kitas serialas kuri ziurejau. Del to prisiekiau sau, kad, daugiau serialu per Lnk neziuresiu. Isimti padariau tik "Gran Hotel". Gal but ir sitam padarysiu, jei perkels i Tv1 ir rodys normaliu laiku ir zinoma ne serialui ipusejus. smile.gif

Sutinku, aš irgi pasipiktinau, kai LNK kelis serialus perkėlė į TV1, pakeitė jų laiką. Vieną serialą vietoj 17 val. pradėjo rodyti 8 valandą ryto doh.gif Bet pastebėjau, kad pastaruoju metu jau nebeperkelinėja tų serialų, gal susiprotėjo.
Atsakyti
Vakar pažiūrėjau, tai visai gal ir nieko toks smile.gif Nepasakyčiau, kad nestandartinis, bet turi kažką tokio. Pagrindinė aktorė graži.
Atsakyti
Pažiūrėjus tris pirmąsias serijas panašu,kad serialas neblogas,žiūrėsiu.Pagrindiniai aktoriai išties labai gražūs,labai žavi tai kad Wiliamo Levio atliekamas personažas Damianas yra toks neeilinis vyrukas,toks kiek storžievis ir su charakteriu panelė taip pat ne iš kelmo spirta,kad ir ta scena kai jis ją iš laivo įmetė į jūrą mane nustebino,buvo kažkas naujo smile.gif .
Atsakyti