Įkraunama...
Įkraunama...

Didingas amžius (Muhteşem Yüzyıl), Nuo rugsėjo 7 d

Tema toms, kas žiūri nuo rugsėjo mėn. Pasakojant į priekį - tekstą pažymėti geltonai 4u.gif
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif
Jungiuosi ir as prie sio serialo gerbeju. Ziuriu ji nuo pat pirmos serijos.

Vis uzmetu aki i busimas serija bet kadangi su rusu ir su turku biggrin.gif prastai tai nesigadinu malonumo ir ziuriu savaitgaliais.

mane labiausiai tai turbut nuliudino siame seriale sekmadienio serijos pabaiga kai smauge Hiurem pagalbininke. teko net asara nubraukti...
Atsakyti
As taip pat merginos jungiuosi prie jusu 4u.gif ziuriu si filma ir labai idomu kas bus toliau ax.gif tik vis dar nesuprantu ar ta Hiuriam geriete ar blogiete g.gif nepavyksta man susidaryt nuomones schmoll.gif kaip jus manot?
Atsakyti
QUOTE(Star_blue @ 2014 01 21, 20:38)
As taip pat merginos jungiuosi prie jusu 4u.gif  ziuriu si filma ir labai idomu kas bus toliau ax.gif  tik vis dar nesuprantu ar ta Hiuriam geriete ar blogiete g.gif  nepavyksta man susidaryt nuomones schmoll.gif  kaip jus manot?


Ten nėra manau nei gerų,nei blogų rolleyes.gif Kova už būvį vyksta ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Hekate:* @ 2014 01 21, 15:34)
Sveikos merginos  4u.gif
Jungiuosi ir as prie sio serialo gerbeju. Ziuriu ji nuo pat pirmos serijos.

Vis uzmetu aki i busimas serija bet kadangi su rusu ir su turku biggrin.gif prastai tai nesigadinu malonumo ir ziuriu savaitgaliais.

mane labiausiai tai turbut nuliudino siame seriale sekmadienio serijos pabaiga kai smauge Hiurem pagalbininke. teko net asara nubraukti...


Bet tai ziauriai pasielge su Niliufer doh.gif Vietoj jos buciau pati jau ryte prisipazinus Hiurem ir padejus visiems atkersyti.
Nes dabar jos vietoje pasirinkimo nebuvo, tik mirtis bet kuriuo atveju. Ja pasinaudojo ir labai ziauriai verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(vemvet @ 2014 01 22, 10:31)
Bet tai ziauriai pasielge su Niliufer  doh.gif Vietoj jos buciau pati jau ryte prisipazinus Hiurem ir padejus visiems atkersyti.
Nes dabar jos vietoje pasirinkimo nebuvo, tik mirtis bet kuriuo atveju. Ja pasinaudojo ir labai ziauriai verysad.gif

Ir man jos gaila. Bet, kita vertus, tai ir pamoka, kad geriau elgtis garbingai, drąsiai ir būti ištikima, o ne savo kailį gelbėti....
Atsakyti
Jau ryt nauja serija per lnk! biggrin.gif Oi kaip laukiu smile.gif
Atsakyti
Kaip suprasti tuos žodžius Validės "norejau pakalbeti apie Mechmeto ir Mustafos apipjaustyma"? g.gif biggrin.gif
Atsakyti
labai nusivyliau Daja hatun blink.gif unsure.gif tikrai nemaniau,kad sutiks su hiurem pasiūlymu...
hiurem man nepatinka,bet šiandien keliose vietose neblogai pasirodė-kai Validei pagalbą iškvietė ir kad pas sultoną nebėjo-gerai jam,o tai vaikšto kaip povas lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo audrikea: 25 sausio 2014 - 16:47
QUOTE(audrikea @ 2014 01 25, 17:38)
labai nusivyliau Daja hatun blink.gif  unsure.gif tikrai nemaniau,kad sutiks su hiurem pasiūlymu...


O kodel nusivylete?
Daja Hatun juk neparsidave uz pinigus ar kokia malone, ji suzinojo kad Hiurem nekalta, kad ji sultono neisdave. Daja teisingai pasielge manau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karas1433: 25 sausio 2014 - 16:46
Man Daja hatun pasielge labai protingai rolleyes.gif
O jau Hiurem saunuole,zino kaip savo pasiekti thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Karas1433 @ 2014 01 25, 18:46)
O kodel nusivylete?
Daja Hatun juk neparsidave uz pinigus ar kokia malone,

gal aš pražiopsojau,bet ar jai hiurem kažkokią sodybą nepažadėjo? g.gif ar nesitikėjo hiurem malonės,kai ši pašiurpino,kad išmes tapusi haremo vadove g.gif
QUOTE(Karas1433 @ 2014 01 25, 18:46)
ji suzinojo kad Hiurem nekalta, kad ji sultono neisdave. Daja teisingai pasielge manau.
o iš kur ji sužinojo?iš hiurem?tai nejaugi ji sakys-"taip,aš kalta,aš buvau jo meilužė"? g.gif nors ji tikrai nekalta šiuo atveju(hiurem),bet Daja tikrai ne dėl jos nekaltumo atidavė jai tą dienoraštį verysad.gif visad buvo ištikima Validės palydovė ir štai,tokia išdavystė verysad.gif
Atsakyti