Įkraunama...
Įkraunama...

"Tik nesakyk Mamai"

Ar atkreipėte dėmesį į naują projektą per TV3 - "Tik nesakyk mamai"? Skelbia, kad tai bus socialinis eksperimentas, bet pažiūrėjus jų filmuką darosi kiek baisoka...
http://www.tv3play.l...yk-mamai/374335
Atsakyti
Šokiruojantis projektas. Įdomu kokiu laiku rodys. Tikrai ne vaikams ir ne su vaikais žiūrėti
Atsakyti
Man tai atrodo, kad čia viskas bus surežisuota. Nes logiškai pagalvojus - kaip dalyviai gali nežinoti, kad juos stebės tėvai? Juk kai buvo anketą į šį šou, buvo skelbiama, kad laidoje vaikai dalyvaus kartu su savo tėvais. O ir rodys vaikams tikrai netinkamu metu - 20 valandą. Toks šou mažiausiai su N-14 ženklu turi būti rodomas.
Atsakyti
Žinoma, surežisuota tik keista, kad tėvai sutinka dalyvauti tokiose laidose ir skalbtis savo baltinius "ant visos" Lietuvos. Niekaip nesuprantu, koks malonumas apsidergti viešai...
Atsakyti
Bet pradzioje sis projektas vadinosi kitaip,"Xreality".Man atrodo,surinko dalyvius ir paskelbe kita pavadinima.Arba klystu,nes apie real sou "Xreality" nesu girdejus.
Atsakyti
Bet juk iš pradžių ir buvo skelbiama: "susirunk su tevais ir laimek 25 000Lt" tai faktas kad anketoje reikėjo ir duomenis apė tėvus nurodyti. GAila niekur neina rasti pirmines reklamos kaip buvo skelbiama.
Man tai šviečias kad bus kažkas panašaus į prieš metus rodyta LNK šou. nepamenu pavadinimo, kur ale žvaigždes darė. Ir net nepabaigė rodyti
Atsakyti
Vienas vaikinukas mano klasiokas, o viena panele mano buvusi klasioke smile.gif ka galiu bepridurti : skaudu ziureti i juos, kad taip nusileido..
Atsakyti
kol kas tai grauduma totali doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
Nuobodu.Vienas berniukas 18-os,toks vaikas,nori kietu atrodyti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dadavaja: 31 kovo 2014 - 20:09
aš panašų šou žiūrėjau per TLC kanalą
nepasakyčiau, kad kažkas įdomaus
ten tie vaikai apsileidę ir išpeskinti buvo,
patys nieko nesugebėdavo pasidaryti,
o tėvams išvykus stebuklingai viskas pasikeisdavo
tad manau, kad ir šis mūsų perdirbinys bus surežisuotas
Atsakyti
QUOTE(daibava @ 2014 04 01, 12:43)
aš panašų šou žiūrėjau per TLC kanalą
nepasakyčiau, kad kažkas įdomaus
ten tie vaikai apsileidę ir išpeskinti buvo,
patys nieko nesugebėdavo pasidaryti,
o tėvams išvykus stebuklingai viskas pasikeisdavo
tad manau, kad ir šis mūsų perdirbinys bus surežisuotas


nikas nesurežisuota, tokių tėvų emocijų negali surežisuoti...
Negali priversti močiutės ar mamos apsiverkti tada kai režisieriui norisi. ten juk ne aktoriai buvo. Aistros bent aju tarp tėvų buvo tikros.
Atsakyti
QUOTE(izita @ 2014 04 01, 11:55)
nikas nesurežisuota, tokių tėvų emocijų negali surežisuoti...
Negali priversti močiutės ar mamos apsiverkti tada kai režisieriui norisi. ten juk ne aktoriai buvo. Aistros bent aju tarp tėvų buvo tikros.

prodiuseriai tikrai nepasikliaus atsitiktinumu
jiems reikalingi reitingai, o juos kelia emocijos
tad režisavimas tikrai bus
Atsakyti