Įkraunama...
Įkraunama...

Baisiausia mano gyvenimo savaitė

Na, ar žiūrite šį serialą? Man tai labai patinka, visai linksmas, stengiuosi nei vienos serijos nepraleisti thumbup.gif
Atsakyti
Ziuriu nuo pat pirmo serijos. Labai juokingas. smile.gif Kai kur perspausta, bet siaip tikrai faina. O paskutine parodyta serija tai priverte kvatotis visu balsu, ten kur Leo nuogas istumiaimas i laiptine ir siuksliu maisais pasidabines turi grysti i zmonos tevu namus biggrin.gif Beje manau gyvenime tikrai yra tokiu zmoniu. Bent viena panasu pazystu. Ne tokio lygio kai seriale, bet netoli smile.gif
Atsakyti
Super, labai patinka thumbup.gif smile.gif smile.gif pakelia nuotaiką thumbup.gif
Atsakyti
Mano antrokui labai patinka ax.gif . O mane biesina, kad tokiu laiku rodo doh.gif .
Atsakyti
Bet ir nesiseka tam vargsui Mikui su sunimis... Viena i cemento maisykle imete, kita su zoliapjove iskastravo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2014 04 03, 12:55)
Mano antrokui labai patinka ax.gif . O mane biesina, kad tokiu laiku rodo doh.gif .

o tai kas negerai?
Atsakyti
Gaila, kad jau parode paskutine serija. Ziureciau ir ziureciau smile.gif Labai linksmas ir juom\kingas serialas buvo. Kartais iki absurdo, bet nieko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ner4Leo @ 2014 04 13, 15:50)
Gaila, kad jau parode paskutine serija. Ziureciau ir ziureciau smile.gif Labai linksmas ir juom\kingas serialas buvo. Kartais iki absurdo, bet nieko smile.gif

drinks_cheers.gif

o ką jau daugiau nebebus serijų?sad.gif
Atsakyti
Nebe, nes pagal britu scenariju kurtas, o jie gal tik 17 seriju sukure. sad.gif Nebent sukurs daugiau kada nors....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ner4Leo: 14 balandžio 2014 - 15:33
QUOTE(Ner4Leo @ 2014 04 14, 15:32)
Nebe, nes pagal britu scenariju kurtas, o jie gal tik 17 seriju sukure. sad.gif Nebent sukurs daugiau kada nors....

oj gaila tikrai sad.gif...labai patiko....
Atsakyti