Įkraunama...
Įkraunama...

Turkiški serialai II

Na va ir priplepėjom pilną temukę, prašom į naujus namučius!
I tema
Atsakyti
Tai ką, visos ramios, niekas nieko nebežiūri? rolleyes.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Milagra @ 2014 04 09, 09:02)
Tai ką, visos ramios, niekas nieko nebežiūri?  rolleyes.gif biggrin.gif

Aha as irgi pastebejau, kad visos ramios, tylios:)Matyt, atsalo nuo turku g.gif
Atsakyti
As tik dabar jus radau mega_shok.gif thumbup.gif, Kara para ask ziuriu,man patinka,kad deda iskart su vertimu thumbup.gif ,tik ilgai laukt reikia doh.gif
Atsakyti
QUOTE(lauravala @ 2014 04 09, 17:00)
As tik dabar jus radau mega_shok.gif  thumbup.gif,  Kara para ask ziuriu,man patinka,kad deda iskart su vertimu  thumbup.gif ,tik ilgai laukt reikia  doh.gif

Kad ne, su titrais iš pradžių būna. Paskui įgarsinta. Kaip tik trečią seriją taip žiūrėjau biggrin.gif Vieną dieną pradėjau su titrais, kitą pabaigiau įgarsintą jau biggrin.gif
Papildyta:
Pas Mockavą pagaliau sniegas ištirpo biggrin.gif Pagal avatarą sprendžiant biggrin.gif
Atsakyti
Kara para ask yra jau subtitrais ir 4 serija
Atsakyti
QUOTE(Milagra @ 2014 04 09, 10:02)
Tai ką, visos ramios, niekas nieko nebežiūri?  rolleyes.gif biggrin.gif

as ziuriu cena zizni. labai fainas
Atsakyti
QUOTE(Milagra @ 2014 04 09, 18:02)
Kad ne, su titrais iš pradžių būna. Paskui įgarsinta. Kaip tik trečią seriją taip žiūrėjau biggrin.gif Vieną dieną pradėjau su titrais, kitą pabaigiau įgarsintą jau biggrin.gif
Papildyta:
Pas Mockavą pagaliau sniegas ištirpo biggrin.gif Pagal avatarą sprendžiant biggrin.gif

Rimtai?As mat tik ryte pamaciau,kad ikelta,bet jau buvo igarsinta blush2.gif
Na as dar ziuriu,Uzdrausta meile ir Meile ir bausme lotuliukas.gif
Atsakyti
Liko kelios serijos suziuret Meile ir bausme, labai noriu Ciauskute ziuret, bet kadangi jis dar nebaigtas, lauksiu kol pabaigs, nes labai nemegstu laukti seriju paskui. Kiek jau jos yra? g.gif

Tai po meiles ir bausmes imsiuosi gal Fatmagul. Nors skaiciau komentarus kad nelabai koks, bet nuspresiu pati paziurejus smile.gif
Atsakyti
Klausykit, kas žiūrit tuos pinigus, kas yra tas Metinas? Turkiškai viena akim žiūrėjau, jis ten keršija kažkam už kažką? Mačiau kaip motiną savo apsikabinęs buvo, prisiminimai kažkokie. Šiaip tai jis gražiai su tom panom elgiasi, vykdo nurodymos to psicho dėdulės, bet žmoniškai, sakyčiau.

O Fatmagul nėra blogas, tikrai. Tik man labai ištemptas, tai prasukinėdama kai ką žiūrėjau. Yra gi ir labai gerų atsiliepimų apie jį. Ane, Raimusiuxxx? lotuliukas.gif
Atsakyti
[quote=Milagra,2014 04 10, 12:48]Klausykit, kas žiūrit tuos pinigus, kas yra tas Metinas? Turkiškai viena akim žiūrėjau, jis ten keršija kažkam už kažką? Mačiau kaip motiną savo apsikabinęs buvo, prisiminimai kažkokie. Šiaip tai jis gražiai su tom panom elgiasi, vykdo nurodymos to psicho dėdulės, bet žmoniškai, sakyčiau.

[/quote]

Aga jis yra, to daktaro maniako sunus. Tas daktaras uztaise moteriai jaunystej vaika ir paskui, kad si niekam neispliurptu, nupjove jai liezuvi(vakarykstej serijoj rode tuos atsiminimus) blink.gif Tai jis kersija dabar tam tevui. Nori tuos almazus surast, tam maniakui atkersyt ir su motina isvaziuot is salies. Bet tas daktarelis tai ziaurus, jis zuvu masalui zmogaus organus naudoja blink.gif Pas rusus tai buvo ikeltas spoileris, kad tas Metinas aceit romaniuka su ta Niuliufer susuks:)Bet cia kolkas tik fantazijos:)

[/quote]

O Fatmagul nėra blogas, tikrai. Tik man labai ištemptas, tai prasukinėdama kai ką žiūrėjau. Yra gi ir labai gerų atsiliepimų apie jį. Ane, Raimusiuxxx?  lotuliukas.gif
[/quote]
Nu man jis kolkas geriausias:)Ir nzn, matyt, visi skirtingus komentarus skaito, nes, bent pas rusus, tai labai geri atsiliepimai daugumos apie si seriala. Apskritai, jei jis butu blogas, tai abejoju ar butu tiek visko laimejes ir tokiu reitingu turejes:)ir jis kogero vienintelis serialas kuri Turkijoj 5 kartus kartojo, zmoniu prasymu:)Bet kiek zmoniu tiek nuomoniu:)Ezelis irgi daug laimejes ir pas rusus labai giriamas, o pas mus ne visiems jis buvo prie sirdies:)
As tai kai turku fane:)man ju visi serialai neblogi, su tais Argentinu muilais as ju nei vieno nelyginu:)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raimusiuxxx: 10 balandžio 2014 - 13:12
QUOTE(Milagra @ 2014 04 09, 10:02)
Pas Mockavą pagaliau sniegas ištirpo biggrin.gif Pagal avatarą sprendžiant biggrin.gif

lotuliukas.gif beveik pataikei! Dar kieme maža kruvelė yra, bet manau šiandien ir jos nebeliks, nes dieną iki 17 praneša ir lietuką.... O žibutė tai lietuviska.... Čia tik iš nuotraukų ir galiu jomis džiaugtis blush2.gif bet yra kitų gražių pavasario ženklų!

O aš apsileidus, nieko naujo nežiūriu. Retkarčiais dirstelnu Meile ir bausme, kai tv pataikau ijungti, karts nuo karto Uzdrausta meile, nes anyta ziuri. Tik pas jus istikimai uzsuku naujienu paskaityt mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Simbulis @ 2014 04 10, 02:15)
Tai po meiles ir bausmes imsiuosi gal Fatmagul. Nors skaiciau komentarus kad nelabai koks, bet nuspresiu pati paziurejus  smile.gif

Taip turi pradėti žiurėti pati, ir nuspręsi. Nes blogas tikrai nėra, aš ji skiriu prie geresnių, tačiau naturalu, kad ne visų tokia nuomonė.
Atsakyti