Įkraunama...
Įkraunama...

Meilė ir bausmė

Diskutuojame toliau 4u.gif
user posted image
Atsakyti
Nazan ir man buvo gaila, bet neduok dieve vel ji su tuo Bora susides doh.gif doh.gif

O dzemo piktumas tai net sujuokino siandien, visada toks ramus, paskui sijona begiojantis, atrodo ne balso nepakeltu, o cia tik kaip trenke viska biggrin.gif bet ir gerai, pats puikiai mato, kad buna Nadia su juo ne del meiles, tai kam cia apsimetinet ir tuscias viltis puoselet smile.gif

As jau laukiu kada Savasas suzinos, kad jiedu su Jesemin vaika turi, gal jaukita savaitele ir isaiskes viskas ane? g.gif

Papildyta:
QUOTE(lauravala @ 2014 04 14, 17:27)


cia jau nebesijuokt, o verkt reikia kaip ji aprengia, toks jausmas kad Savaso isaugtiniais rubais apvilktas, tik savasas buvo jo amziaus aukstesnis ir stambesnis, nes sitam tai ir kelniu padalkos zeme velkasi ir platu per visur lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(širlė @ 2014 04 14, 17:56)
Nazan ir man buvo gaila, bet neduok dieve vel ji su tuo Bora susides doh.gif  doh.gif

O dzemo piktumas tai net sujuokino siandien, visada toks ramus, paskui sijona begiojantis, atrodo ne balso nepakeltu, o cia tik kaip trenke viska biggrin.gif bet ir gerai, pats puikiai mato, kad buna Nadia su juo ne del meiles, tai kam cia apsimetinet ir tuscias viltis puoselet smile.gif

As jau laukiu kada Savasas suzinos, kad jiedu su Jesemin vaika turi, gal jaukita savaitele ir isaiskes viskas ane? g.gif

Papildyta:
cia jau nebesijuokt, o verkt reikia kaip ji aprengia, toks jausmas kad Savaso isaugtiniais rubais apvilktas, tik savasas buvo jo amziaus aukstesnis ir stambesnis, nes sitam tai ir kelniu padalkos zeme velkasi ir platu per visur lotuliukas.gif



lotuliukas.gif man tai apsirengimo stiliumi (na biski ir elgesiu) primena shecherezados svogeri (nepamenu vardo), tas irgi kazkokius per didelius kostiumus nesiojo biggrin.gif o del elgesio, tai irgi panasiai, pinigu uzdirbt nereikia, nes tevai bagoti, uztat erelis tai ojojoj...


Nu as jau laukiu, kada susitaikys, kazkaip nors neilgai dar issiskyre, bet jau nesinori, kad ilgai dar atskirai butu.. Tikiuosi sis issikyrimas nebus ilgas ir bus paskutinis.. Nes shecherezados istorija, kur pykosi taikesi, pykosi taikesi pykosi taikesi, subjaurotu, mano akyse, ju santykius... ax.gif
Papildyta:
Ali kemalis biggrin.gif prisiminiau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(širlė @ 2014 04 14, 18:56)
*Nazan ir man buvo gaila, bet neduok dieve vel ji su tuo Bora susides doh.gif  doh.gif

**As jau laukiu kada Savasas suzinos, kad jiedu su Jesemin vaika turi, gal jaukita savaitele ir isaiskes viskas ane? g.gif


* oi dar visko bus. Nieksas tas Bora kokiu reta... Bet kol yra tokiu patikliu ir naiviu moteru, tol bus ir tokiu vyru kaip jis doh.gif

** sia savaite jau
Atsakyti
QUOTE(Plunksna8 @ 2014 04 14, 18:13)

Tikiuosi sis issikyrimas nebus ilgas ir bus paskutinis.. Nes shecherezados istorija, kur pykosi taikesi, pykosi taikesi pykosi taikesi, subjaurotu, mano akyse, ju santykius... ax.gif
Papildyta:
Ali kemalis biggrin.gif  prisiminiau lotuliukas.gif

Na jeigu nebesipyks, tuomet nzn ka dar 40 seriju rodys biggrin.gif Aisku, kad ir pyksis ir taikysis smile.gif
Del Mustafa, tai sakes, jis man toks juokingas tipas, kad net verkt norisi biggrin.gif Tas CHaldunas(vardas tai toks pat topinis, kaip Cicek) tai apsirenges normaliai, kaip visi paaugliai, nu bet Mustafa, kaip is kito laikmecio sugrizes biggrin.gif Man jo ta aprangele+sukuosenele+"veidelis", kuris plytos prasosi+tipine gaidziuko pachotke, zodziu rinkinukas, kuriu tikrai reta biggrin.gif
Atsakyti
šiaip tai išvis daug paralelių suvedu su "1001 ir viena naktim",kažkaip daug kas panašu-vis po kokį liurbį šeimoj lotuliukas.gif o man Savašo brolis panašesnis į Ali kemalio švogerį,Gani-toks susitraukęs,ir nuolat per ilgom kelnėm būdavo,kai koks 175 ūgio apsimautų 190ūgio kelnes-klostės amžinai apačioj doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2014 04 14, 18:24)
Na jeigu nebesipyks, tuomet nzn ka dar 40 seriju rodys biggrin.gif Aisku, kad ir pyksis ir taikysis smile.gif
Del Mustafa, tai sakes, jis man toks juokingas tipas, kad net verkt norisi biggrin.gif Tas CHaldunas(vardas tai toks pat topinis, kaip Cicek) tai apsirenges normaliai, kaip visi paaugliai, nu bet Mustafa, kaip is kito laikmecio sugrizes biggrin.gif Man jo ta aprangele+sukuosenele+"veidelis", kuris plytos prasosi+tipine gaidziuko pachotke, zodziu rinkinukas, kuriu tikrai reta biggrin.gif



Na butu dar ka rodyt biggrin.gif daug ivykiu (be ju paciu) aplink sukasi, daug kur ka sutvarkyt reikia... O siaip gal butu ir visai fajna, nu neiprasta, jei susitaikytu ir butu kartu, kaip kumstis.. (Na nekalbu apie kasdieniskus pasipykimus).. biggrin.gif nes nei vienam kitam seriale to dar turbut nebuvo, kad pora kaip tvora... biggrin.gif o tas vaikis, tai siaubas siaubas... Man ta baldaru seima, kai is kokiu"bogatyje toze placiut".. Tokia seima, o vaikai... Vienas pries klano paprocius, su "naujovisku" mastymu, neatitinkanciu klano mastyma, kitas mazvaikis nusikaltelis, trecia irgi protestuojant pries paprocius ciudu pridare, gedos, jei kas suzinos, na ketvirtas lyg ir atitiko klano normas, bet...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Plunksna8: 14 balandžio 2014 - 18:39
as vis dar bandau pamegti si filma, bet nezinau is visu kuriuos rode ir rodo, man sis pats neidomiausias, ziuriu vien del Cicek idomu kaip jai gyvenimelis susiklostys, pagrindiniai aktoriai ne kokie parinkti ypac Jasemin, tiek isvaizda tiek charakteris, ne nemano skonio(nors mano mama man labai priestarauja ji jai labai grazi:), nezinau man ji tokia jau vyresnio amziaus atrodo, nu turetu buti protingesne bet nezinau, tokia istorija kad atsiduoti bet kam zinant pasekmes, be to jeigu jau suzinociau, kad laukiuosi nuo kazi ko kurio net nepazystu na tikrai negimdyciau, kazkaip kitaisp spresciau o cia tokia moteris, karjeriste ne is kokio kaimo vidurio ir nezino kaip vaikai atsiranda. Savasas irgi toks skystokas charakteris, palaikau Sahnur jis dabar klano atstovas daug kas nuo jo priklauso o jis kaip liaudis sako paskui bobos sijona laksto, nesvarbu nei paprociai nei kaip seimoj viskas klostosi, kaip ir vakar susirinke sveciai o jis matai soko ir isvare, nes gi poniute paskambino ir pakviete susitikti...ne man tokie vyrai nepatinka, va jeigu kas ziurit Didga amziu man Suleimano super charakteris moka ir moterimis pasirupinti ir sali valdyti, o cia tik uzsispyres kaip ozys aiskina kad negyvens pagal paprocius, bet nieko gero tas jo nenorejimas neduoda, tik griauna visu aplinkiniu gyvenimu(Cicek, mamos). Nepykit jeigu mano nuomone nesutampa su jusu blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Almute25: 15 balandžio 2014 - 09:14
QUOTE(Almute25 @ 2014 04 15, 09:12)
as vis dar bandau pamegti si filma, bet nezinau is visu kuriuos rode ir rodo, man sis pats neidomiausias, ziuriu vien del Cicek idomu kaip jai gyvenimelis susiklostys,Nepykit jeigu mano nuomone nesutampa su jusu blush2.gif

As uz skirtingas nuomones biggrin.gif Koks idomumas, skiatyt, kai viskas visiems vienodai fainai biggrin.gif Siaip man is matytu serialu, sitas irgi maziausiai patinka, bet as dar tik iki puses ji daziurejau smile.gif. Jis man toks labiausiai i "tradicini" seriala panasus. Jeigu taip prasukinejant ziuret, tai visai nieko butu:) Man cia labiausiai patinka tas "klanu" gyvenimas, o Jasmin ir Savaso man gali maziausiai rodyt. Favoritai mano: Cicek, dar patinka dedes Palos visa seimyna, o idomiausia ziuret ka motina Sachnur prirezgia smile.gif . Apskritai, man patinka, kad cia ne vien koncentruojasi i pagrindinius veikejus, o ir kitu personazu gyvenimai labai svarbus. Kas liecia Jasmin man tai ji visai simpatiska moteris, man jos lupos labai grazios. Tiek man Savasas tiek Jasmin tokie "letu apsuku" zmones, todel man jie tinka viens kitam smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Almute25 @ 2014 04 15, 10:12)
Nepykit jeigu mano nuomone nesutampa su jusu blush2.gif

atrodo,kad ne moteris,o vyras rasytu biggrin.gif
Kazkaip turkiskuose serialuose ar filmuose baisiai daug negatyvo, jauciu koks 85 proc su liudna pabaiga unsure.gif o sitas serialas man pats paciausias is visu turkisku serialu rolleyes.gif siaip as nelabai apskritai ziuriu serialus, bet tas uzkabino cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2014 04 15, 10:59)
As uz skirtingas nuomones biggrin.gif Koks idomumas, skiatyt, kai viskas visiems vienodai fainai biggrin.gif Siaip man is matytu serialu, sitas irgi maziausiai patinka, bet as dar tik iki puses ji daziurejau  smile.gif. Jis man toks labiausiai i "tradicini" seriala panasus.  Jeigu taip prasukinejant ziuret, tai visai nieko butu:) Man cia labiausiai patinka tas "klanu" gyvenimas, o Jasmin ir Savaso man gali maziausiai rodyt.  Favoritai mano: Cicek, dar patinka dedes Palos visa seimyna, o idomiausia ziuret ka motina Sachnur prirezgia smile.gif . Apskritai, man patinka, kad cia ne vien koncentruojasi i pagrindinius veikejus, o ir kitu personazu gyvenimai labai svarbus. Kas liecia Jasmin man tai ji visai simpatiska moteris, man jos lupos labai grazios. Tiek man Savasas tiek Jasmin tokie "letu apsuku" zmones, todel man jie tinka viens kitam smile.gif

Ir man šis serialas iš matytų turkų mažiausiai įdomus...1001 buvo įdomus tik todėl, kad pirmas matytas turkų, UM, todėl, kad buvo įdomu sužinoti kaip baigsis viskas, nes galo niekas neatspėjęs būtų, visi ten atrodė teisus iš savų pusių. Jį atsiminisu ilgai. O vat Atpildas visų matytų serialų favoritas buvo.
O Meilė ir bausmė žiūriu kai namie esu. Daug darbų pasidarau per jį smile.gif Neįdėmiai seku smile.gif
Patinka man Jasemin, man ji graži, o Čiček nei charakteris, nei išvaizda...Bet šiaip jis toooks panašus man į 1001 naktį. Bet gerai, toks mielas, lengvas ir kažkodėl numanau, kad bus su gera pabaiga. Na tokia pasaka, kai nereikia sukti galvos ir paskui vakare pries miegą analizuoti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Almute25 @ 2014 04 15, 09:12)
as vis dar bandau pamegti si filma, bet nezinau is visu kuriuos rode ir rodo, man sis pats neidomiausias


Skirtingos nuomones tai gerai, reiskia ir filmas geras, jei vieni galvoja taip kiti kitaip... thumbup.gif man tarkim, prasciausias is visu rodytu per tv buvo um, ir nieko cia nepadarysi.. Nes siuzetas, pagr veikejai, ju mastymas, nepatiko ir tiek.. Nieko cia blogo mirksiukas.gif del Jasemin isvaizdos, nu tai skonio reikalas, vieniem patinka, kitiem ne, man ji gal labiau "simpatiska" negu "grazi" smile.gif o del to, kad sakot, nebutu gimdzius, jei butu protinga, na kaip ir pakankamai aiskiai buvo parodyta, kad ir nenorejo, o gimde realiai "del mamos".. Ir po to, vaiko nenorejo, bet uzgime tas motinos instinktas... rolleyes.gif o del savaso, lakstancio paskui bobos sijona.. Tai as zinokit, nenoreciau, kad tarkim mano vyras nelakstytu aplink manaji.. lotuliukas.gif seima lieka seima, beabejo atsakomybe savo daro, bet mylima moteris kaip ir mylimas vyras, mano galva visada turi but pirmoj vietoj.. Tada ir busi laimingas, o ne siaip "atsidaves klanui"... Bet kiekvienas tai supranta kitaip ir tai gerai mirksiukas.gif mirksiukas.gif ziurim, kaip cia viskas rutuliosis toliau ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Plunksna8: 15 balandžio 2014 - 14:02