Įkraunama...
Įkraunama...

Pabaiga (Son)

user posted image

Ar yra žiūrinčių? Pradėjau žiūrėt, tikėdama, kad bus panašus į "Atpildą". Turbūt, irgi suktas bus, nes kol kas dar nesuprantu kas dedas smile.gif
Atsakyti
As vakar pradzia paziurejau, kolkas irgi nieko nesupratau:)))))))Siaip man panasus i Atpilda, pats nufilmavimas, sokinejimas per laika. Jei bus laiko uzmetinesiu aki:)Gal veliau idomiau pasidarys:)
Atsakyti
Kol kas neužkabino... Pažiūrėsim kaip bus toliau...
Pirmiausiai labai nustebino trumpos serijos.... Nieko per tą nepilną valandą neparodo, tikriausiai karpytos... Jau pripratau bent 1.5 valandos vieną seriją žiūrėt lotuliukas.gif
Atsakyti
Pradėjau žiūrėti ir dar kol kas neužkabino, visiškai nesigaudau kokia ten dabar situacija, norėtusi kad labiau būtu susitelkta į tos šeimos problemą kur vyras pabėgo ale žuvo (nepisimenu vardu biggrin.gif ) per vakarykšte serija taip nieko ir neparodė apie jį. Tikiuosi kad bus geras ir neprašvaistysiu veltui laiko
Atsakyti
Serijos tikrai karpytos. Paziurejau pirmaja internete ir per tv.Per tv serijoje neparodoma puses ivykiu! Net neidomu ziuret per tv pasidare..smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Natenka @ 2014 04 23, 20:48)
Serijos tikrai karpytos. Paziurejau pirmaja internete ir per tv.Per tv serijoje neparodoma puses ivykiu! Net neidomu ziuret per tv pasidare..smile.gif


Aš šiandien irgi internete pasižiūrėjau pirmą serija, taip karpyta ir daug, pasidarė nebeįdomu ;//
Atsakyti
IR kam karpyti? Ir taip beveik nieko nesuprantu...tas šokinėjimas laike...po Atpildo nebeatrodo įdomus...kai taip viskas susukta...
Atsakyti
Matyt karpo dėl to, kad trumpas serialas, tik 25 serijos, o nori rodyti ilgiau.
Atsakyti
QUOTE(Jol @ 2014 04 24, 11:18)
Matyt karpo dėl to, kad trumpas serialas, tik 25 serijos, o nori rodyti ilgiau.

Dël karpymo, tai dar galima pateisint, bet ne dėl iškarpymo. Aš pati originao nežiūrėjau, bet čia iš komentarų supratau, kad daug ko pas mus nerodo...
Atsakyti
QUOTE(Mockava @ 2014 04 24, 20:38)
Dël karpymo, tai dar galima pateisint, bet ne dėl iškarpymo. Aš pati originao nežiūrėjau, bet čia iš komentarų supratau, kad daug ko pas mus nerodo...


Butent. Ne tai, kad serija padalintu perpus, bet puse ivykiu iskarpo. Pvz kaip pirmoje serijoje chalilis prie baro su alev buvo,kaip kilo mustynes.kaip ailev maldavo chalilio neiti i ailyn ir selimo sunaus gimtadieni.pati gimtadieni iskirpo,parode tik uzpuciama torta ir vsio,nors internere nemazai rode ta svente...

kur ziurit si seriala? as radau 11seriju, perziurejau jas ir noris uzbaigt ziuret visa
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Natenka: 24 balandžio 2014 - 21:34
Gal kas zinote, kur rusiskai butu imanoma paziureti si seriala? 4u.gif
Atsakyti
as irgi buciau dekinga jei kas nors idetu nuoroda kur galima butu pasiziureti internete si seriala 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti