Įkraunama...
Įkraunama...

Meilė ir bausmė

Tesiam diskusijas toliau 4u.gif

user posted image
Papildyta:
ar matet nauja seriala jau reklamuoja thumbup.gif itariu bus tas apie Fatmagul, su Beren Saat thumbup.gif nes vadinsis Be kaltes kalta bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo širlė: 30 gegužės 2014 - 10:28
QUOTE(širlė @ 2014 05 30, 10:30)
ar matet nauja seriala jau reklamuoja thumbup.gif itariu bus tas apie Fatmagul, su Beren Saat thumbup.gif nes vadinsis Be kaltes kalta bigsmile.gif

Jeigu vadinasi Be kaltes kalta, tai tikrai Fatmagule rodys thumbup.gif kazko jaute mano sirdele, kad po Meiles ir bausmes, ji rodys biggrin.gif
Atsakyti
taip mažai bediskutuojančių beliko?darbuos prapuolus,serialą paspoksau,o padiskutuot nebrandu laiko,o taip norisi ax.gif
serialas ir man šiek tiek patęstas...žiauriai užknisa Shahnur...kita vertus-kai karūną atima,bet kuriam sunku būtų su tuo susitaikyti g.gif
gaila Nazan verysad.gif kokios,mes wub.gif ,moterys,naivios...kiek ilgai tikim melais...ech...
Javuzo geros smegenys,sumąsto kaip pakenkti,bet ęia kaip ir visuose filmuose-blogiukai udresni už geriečius...
Pala Pala...taip gaila vakar buvo jo žmonos verysad.gif
sunku Jsmin su Savašu-ne tik Javuzo turi bijoti,bet dar ir namuose tarp visų laviruoti doh.gif
visos skirtingos,skoniai skirasi...nes man Fatmagul tai išvis be ryšio ax.gif jau tooooks ištęstas-tą patį per tą patį doh.gif kažkaip maniau,kad pagr.aktorės tokia eisena dėl tame filme patirtos nelaimės,bet kitam seriale vėl tokia pat doh.gif
Atsakyti
Ale man nesiseka, koki tik seriala paziuriu per interneta, po kiek laiko ji per tv rodyt pradea, ir man nera ka ziureti verysad.gif . Taip buvo su Meile is bausme, o dabar tik ka pabaigiau apie Fatmagul ziureti, ir se tau bobos devintines-reklamuoja ji per tv. Nu pravalas juodas, nejaugi nera idomiu turkisku serialu kuriuos galetu per tv parodyti kuriu nemacius 4u.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo radera: 30 gegužės 2014 - 12:08
Kaip pradziuginot del Fatmagules bigsmile.gif pati dar nemaciau reklamos rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(radera @ 2014 05 30, 12:08)
Ale man nesiseka, koki tik seriala paziuriu per interneta, po kiek laiko ji per tv rodyt pradea, ir man nera ka ziureti verysad.gif . Taip buvo su Meile is bausme, o dabar tik ka pabaigiau apie Fatmagul ziureti, ir se tau bobos devintines-reklamuoja ji per tv. Nu pravalas juodas, nejaugi nera idomiu turkisku serialu kuriuos galetu per tv parodyti kuriu nemacius 4u.gif  blush2.gif

Tai yra geru ir Lnk butent populiariausius ir rodo, nes kiek kur skaiciau, tai butent visus kuriuos lnk nupirko ,savo laiku buvo ziurovu ziurimiausi biggrin.gif isskyrus ta "Pabaiga" ar kaip ten, kur per tv1 rodo. biggrin.gif Kazkodel galvoju, kad po Fatmagules ateis Kuzejaus eile pasirodyt eteryje mirksiukas.gif
O kalbant apie Meile ir bausme, tai ziauriai mane nuvyle dedule Pala schmoll.gif viduramzio krize jam smegenine matyt susuko doh.gif o su tom tapkem,tai isvis ziauru blink.gif ir pasityikek tu tais vyrais blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raimusiuxxx: 30 gegužės 2014 - 12:27
Oho reklamos nemaciau bet geras bus ka ziureti,nors dabar ties kuzejum pakibus,vyras atostogose nera kada ziureti, naktim vaikas neleidzia dantys dygsta tai laukiu kada normaliai vel pasinersiu I turkija smile.gif
Siaip kad ir pratestas bet kiekvienoj serijoj vistiek kazka idomaus parodo, tai gamykla sudega, tai vel Sachnur siauteja ir pan smile.gif beto nebedaug ir beliko pora geru savaiciu ir baigsis smile.gif
Atsakyti
Oj jau Kuzejus laukiu tai kaip nezinau ko, vel tada galeciau kieviena kart i savo meile - Kivac ziureti wub.gif bet bus gerai dabar ir Beren filmas ji man kaip aktore patiko, tai tikiuosi bus idomus serialas bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2014 05 30, 11:38)
Jeigu vadinasi Be kaltes kalta, tai tikrai Fatmagule rodys thumbup.gif kazko jaute mano sirdele, kad po Meiles ir bausmes, ji rodys biggrin.gif

fainai, dziaugiuosi, kad mama paziures

QUOTE(audrikea @ 2014 05 30, 12:44)
kažkaip maniau,kad pagr.aktorės tokia eisena dėl tame filme patirtos nelaimės,bet kitam seriale vėl tokia pat doh.gif

o man kaip tik patiko ir jos eisena ir apranga, kokia kaimietiska suknyte, belekaip suristi plaukai ir Kerimo dovanoti kerziukai, man nerealu. o dar ant krutines sukryziuotos rankos ir piktas zvilgsnis - na kaip tokios neisimyleti? kiekvienas vyras noretu ta pikta angela paguosti ir privesti prazisti

QUOTE(sagyte @ 2014 05 30, 15:18)
,vyras atostogose nera kada ziureti, naktim vaikas neleidzia dantys dygsta tai laukiu kada normaliai vel pasinersiu I turkija smile.gif

uzjauciu

QUOTE(širlė @ 2014 05 30, 16:04)
Oj jau Kuzejus laukiu tai kaip nezinau ko, vel tada galeciau kieviena kart i savo meile  - Kivac ziureti wub.gif bet bus gerai dabar ir Beren filmas ji man kaip aktore patiko, tai tikiuosi bus idomus serialas bigsmile.gif

o tau taip nebuna, kad kai jau esi ziurejus rusiskai, nervina lietuviskas vertimas? nes kaip bebutu apmaudu, nu nemoka lietuviai nei versti, nei igarsinti taip gerai kaip rusai. as tai kai isijungiu serialus tai man ausys raitosi. kad ir tam paciam didingam amziuj, ipedinius vadina princais, nors net penktokas zino, kad musulmonu krastuose nebuvo karaliu, kad ju vaikai galetu princais vadintis. ir dar tokia skaitymo maniera abejinga lietuviskai. man kazkada drauge ruse apie tai buvo sakius, kad nors ir supranta gerai lietuviskai, neziuri su lietuvisku vertimu, nes jai skamba balsai abejingai, be intonacijos ,as tada sakiau, kad man taip nera, kol neisgirdau igarsinimo lietuvisko po to, kai serialas buvo ziuretas rusiskai. bet butent turkiskuose serialuose ta pastebejau, nes juose labai daug reiskia intonacijos, posakiai. kai ziuredavau kokius holivudinius filmus, tai man nesvarbu budavo, ar jau maciusi rusiskai ar ne, man lietuviskas igarsinimas tikdavo. be to holivudiniuose girdi anglu kalba po apacia ir daug ka galima suprasti, o su turkiskais jau tas bajeris nepraeina
Atsakyti
Niekaip neįkertu, kodėl vis tą Čiček ištekint nori, o vat Nazan tai ne. Juk ji irgi tapo našle.

O apie Yavuzą tai nėra žodžių, suskis pasauliniu mastu
Atsakyti
QUOTE(Zivilka @ 2014 05 30, 16:05)

***o man kaip tik patiko ir jos eisena ir apranga, kokia kaimietiska suknyte, belekaip suristi plaukai ir Kerimo dovanoti kerziukai, man nerealu. o dar ant krutines sukryziuotos rankos ir piktas zvilgsnis - na kaip tokios neisimyleti? kiekvienas vyras noretu ta pikta angela paguosti ir privesti prazisti
uzjauciu
****o tau taip nebuna, kad kai jau esi ziurejus rusiskai, nervina lietuviskas vertimas?

**** drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif

****man lietuviskas garsinimas ir vertimas puse filmo sugadina. Apskritai as labai demesi kreipiu i visas pasakytas frazes, todel man lietuviai su savo vertimu puse esmes sugadina. Pavyzdziu rusai tai kazkaip bent panasius balsus parenka igarsinimui, o lietuviai isvis visus dialogus su ta pacia intonacija susneka schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2014 05 31, 11:42)

****man lietuviskas garsinimas ir vertimas puse filmo sugadina. Apskritai as labai demesi kreipiu i visas pasakytas frazes, todel man lietuviai su savo vertimu puse esmes sugadina. Pavyzdziu rusai tai kazkaip bent panasius balsus parenka igarsinimui, o lietuviai isvis visus dialogus su ta pacia intonacija susneka schmoll.gif

Pritariu, kai rusu kalba esi seriala macius, tai ziureti per LNK ir klausytis vertimo nekabina, perjungiu kanala ir tiek, nors gal ir butu idomu paziureti dar karta. Gal visai kitas dalykas butu jei daugiau aktoriu garsintu, o ne dviese...
Atsakyti