Įkraunama...
Įkraunama...

Be kaltės kalta

user posted image

Iskart atsiprasau, pamirsau paskutine zinute pageltoninti doh.gif o jau keisti nieko nebeleido, todel visoms nenorincioms i ateiti zinoti didelis atsiprasau 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo širlė: 29 birželio 2014 - 18:38
taip, issiskirs ir dar pasakys Selimui, kad kita turi, kad pasinervuotu. ir su Mustafa i lova sukris biski, su mama veliau kersys uz tevo savizudybe Jesaranam, palaikys Fatmagul, o i gala susizades su milijonirium smile.gif
Atsakyti
QUOTE(nandriu @ 2014 06 29, 20:50)
taip, issiskirs ir dar pasakys Selimui, kad kita turi, kad pasinervuotu. ir su Mustafa i lova sukris biski, su mama veliau kersys uz tevo savizudybe Jesaranam, palaikys Fatmagul, o i gala susizades su milijonirium smile.gif

tevas nusizudys?nepatikeciau g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linoze: 29 birželio 2014 - 19:48
QUOTE(linoze @ 2014 06 29, 20:48)
tevas nusizudys?nepatikeciau g.gif

Erdoganas ji apdirbs, kad tiesiog jis kitos iseities nebetures unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Simbulis @ 2014 06 29, 21:47)
Erdoganas ji apdirbs, kad tiesiog jis kitos iseities nebetures  unsure.gif


man dar liko perziureti 5 serijas, bet jas kaip saldainius taupau biggrin.gif tai vis nepaziuriu, bet sakykit, o kaip baigsis erdoganui? nes selimo i gala tai net gaila pasidare, nes jis visa laik toks man kaip sakant 'kur papus ten nueis' be savo nuomones, tai kai buvo pabeges ir su ta mergina susiburkavo tai net galvojau lai sau susikuria gyvenima normalu, bet va erdogano niekada negailejau, visada jis buvo toks slykstukas, kuri buciau akminim uzmecius
Atsakyti
QUOTE(širlė @ 2014 06 29, 23:36)
visada jis buvo toks slykstukas, kuri buciau akminim uzmecius

nieko ypatingo...sės ilgam...[/COLOR]
Atsakyti
Sveikos,
kur būtų galima pažiūrėti šį serialą lietuvių kalba nuo pradžios?
Ačiū smile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif planavau sio serialo neziureti... ax.gif biggrin.gif ir neziurejau kokia gera savaite nuo to laiko kai pradejo rodyti per tv biggrin.gif bet.... Ilindau i cia doh.gif biggrin.gif biggrin.gif vien paskaicius komentarus uzpludo noras ir man uzmest aki... Uzmeciau doh.gif i visa seriala.. Prasukinejant... blush2.gif pirma kart man su serialu taip isejo lotuliukas.gif db galvoju ziuret viska, ar atostogos turkijoje baiges doh.gif lotuliukas.gif na bet... Biski atsiliepimu... Turbur pageltoninsiu...

[COLOR=yellow] kad ir kaip man patiko Fatmagul ir Kerimo istorija, bet nedingsta jausmas, kad Kerimas kaip ir kiti buvo kaltas... Kad ir kokiu kvailybiu ir pan prikrete Mustafa, atsizvelgiant i turku mentaliteta, paprocius, visuomenes spaudima ir pan. labai jo gaila ir tikrai manau, kad jis tikrai nuosirdziai mylejo Fatmagul.. Kerimas laaabai daug verkia... Nu laabai daug... Taip pavirsutiniskai ziurint, Kerimas man biski kaip teliukas.. Neskaiciuojant to, kad prisipazino policijai, tai nieko jis tokio "vyrisko" ir nepadare, tik jo tas karstakosiskumas ciut ka, begt, pykt, paviduliaut... Truputi knysdavo... Pati "meiles" istorija labai graziai mano akyse atrode, labai naturaliai, labai palaipsniui.. Mukades taip ir nepasiteise... Kazkokia keista neteisinga moteriske, manau jai blogiau turejo baigtis, nes ji buvo viena kalciausiu sioje istorijoje, taip man atrodo...

Aisku, cia gal as per mazai paziurejus tokias isvadas pasidariau, nes realiai daugiausiai ziurejau kur kerimas su fatmagul... Tai va.. smile.gif apibendrinant, serialas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Plunksna8 @ 2014 06 30, 11:31)
. Kad ir kokiu kvailybiu ir pan prikrete Mustafa, atsizvelgiant i turku mentaliteta, paprocius, visuomenes spaudima ir pan. labai jo gaila ir tikrai manau, kad jis tikrai nuosirdziai mylejo Fatmagul..



O man viso serialo eigoj, nei kartelio nepagailo Mustafos. Taip jis gal mylejo Fatmagul, bet save jis mylejo labiau. Ar ne jo egoizmas prazude jo paties tevus, prazude ji pati? Ar ne jis sugriove Asu gyvenima? Taip sutinku jos nesugebejo pamilt, bet savo vaiko nepamilt, tai ka as zinau g.gif Apskritai, pas Mustafa tokia filosofija - jeigu ne jo, tai niekeno. Jei Fatmagul nebutu pamilus Kerimo, jis kazin ar isvis butu prisimines, kaip ja stipriai myli. Cia suzaide jo ego, kad ne jam atiteks, o kitam. schmoll.gif Dar buciau supratus jeigu jis atsisveikinimo laiske, butu pripazines klaidas, o ne jis viskuo apkaltint sugebejo Kerima ir Fatmagule. Mentalitetas siam seriale visu tas pats, visi is to paties kaimo, bet vienas sugebejo istaisyt klaidas, o kitas net nesuprato, kad ju dare. schmoll.gif Apskritai, Mustafa mane savo poelgiais visa seriala stebino, jei taip myli tai pakalbek normaliai, o ne tai pagrobia, tai saudo, tai grasina, apie ranku kelima pries moteri net nekalbu. Keista persona. Netinkiu, kad jis butu suprates Fatmagul busena, butu jos kantriai laukes 2 metus, nesitikedamas is to naudos. Man Mustafos ir Kerimo meile tuom ir skiriasi, kad Mustafai svarbiausia gauti, o Kerimui, priesingai, svarbiausia duoti...
Atsakyti
pastebėjau kad mėgsta jie baltą spalvą ir langus, duris tokia mėlyna spalva dažyti, kaip kažkas ir minėjo, greit viską ten susiremontavo ax.gif
Aš ir galvoju, kad Mustafa-egoistas, manau, Fatmagulė būtų buvusi tyli pelytė namuose su juo...nuolaidi žmona ir pan...labai jis jau toks savininkiškas F atžvilgiu ir pavydus... doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xiuke: 30 birželio 2014 - 14:06
QUOTE(xiuke @ 2014 06 30, 14:04)
pastebėjau kad mėgsta jie baltą spalvą ir langus, duris tokia mėlyna spalva dažyti, kaip kažkas ir minėjo, greit viską ten susiremontavo  ax.gif
Aš ir galvoju, kad Mustafa-egoistas, manau, Fatmagulė būtų buvusi tyli pelytė namuose su juo...nuolaidi žmona ir pan...labai jis jau toks savininkiškas F atžvilgiu ir pavydus... doh.gif

Taip ir butu buve smile.gif Visi cia jie pavydus, netgi Fatmagul biggrin.gif Pagal seriala, tai aceit, Fatmagules megstamiausia spalva zydzra smile.gif tai ir namai pagal ja smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2014 06 30, 15:02)
O man viso serialo eigoj, nei kartelio nepagailo Mustafos. Taip jis gal mylejo Fatmagul, bet save jis mylejo labiau. Ar ne jo egoizmas prazude jo paties tevus, prazude ji pati? Ar ne jis sugriove Asu gyvenima? Taip sutinku jos nesugebejo pamilt, bet savo vaiko nepamilt, tai ka as zinau g.gif Apskritai, pas Mustafa tokia filosofija - jeigu ne jo, tai niekeno. Jei Fatmagul nebutu pamilus Kerimo, jis kazin ar isvis butu prisimines, kaip ja stipriai myli. Cia suzaide jo ego, kad ne jam atiteks, o kitam. schmoll.gif Dar buciau supratus jeigu jis atsisveikinimo laiske, butu pripazines klaidas, o ne jis viskuo apkaltint sugebejo Kerima ir Fatmagule. Mentalitetas siam seriale visu tas pats, visi is to paties kaimo, bet vienas sugebejo istaisyt klaidas, o kitas net nesuprato, kad ju dare. schmoll.gif Apskritai, Mustafa mane savo poelgiais visa seriala stebino, jei taip myli tai pakalbek normaliai, o ne tai pagrobia, tai saudo, tai grasina, apie ranku kelima pries moteri net nekalbu. Keista persona. Netinkiu, kad jis butu suprates Fatmagul busena, butu jos kantriai laukes 2 metus, nesitikedamas is to naudos. Man Mustafos ir Kerimo meile tuom ir skiriasi, kad Mustafai svarbiausia gauti, o Kerimui, priesingai, svarbiausia duoti...

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti