Įkraunama...
Įkraunama...

Be kaltės kalta, 4 tema.

user posted image
user posted image
Na ką, merginos, serialas eina į pabaigą. Tad užbaigiam jį su draugiška ir linksma gaida... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(širlė @ 2014 10 01, 10:31)
o as manau, kad naktis buvo, nes jau vien tai, kad rode kap abu guli tokei susigede, uzsidenge krutines, tada velgi paklodes skalbimas, ju rytinis vienas kito gedijimasis, ir net Kerimas juk sake, Fatmagul nereikia nieko gedytis kas ivyko, tai vadinasi ivyko, gal nebuvo ta naktis jiems maloni, bet svarbiausia pabande, o jau paskui matydamas Kerimas kad ji visa diena tokia nekalbi, tai ir pasake vakare, kad darysim dabar tada, kada noresim, o ne del to, kad reikia(juk pirmoji naktis ir skirta tam, kad sugulti) na tai dar veinas irodymas kad ta naktis buvo smile.gif

drinks_cheers.gif buvo tikrai. Siandien pati Fatmagul pasakys, kad tarp ju buvo "artuma" smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2014 10 01, 12:39)
drinks_cheers.gif buvo tikrai. Siandien pati Fatmagul pasakys, kad tarp ju buvo "artuma" smile.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif Be to, ir suknelė ant grindų iki pat ryto simboliškas ir iškalbingas epizodas, manau tam ir skirta ta scena buvo, jog parodytų, kad Fatmagiul perėjo į kitą - žmonos, tikrąja to žodžio prasme, etapą. Scenaristai intriguojančiai viską išsprendė, visiem žiūrovam kilo tas klausimas - buvo ar nebuvo smile.gif Aš angliškam forume mačiau didžiulę diskusiją apie tai po 74 serijos biggrin.gif Bet šioje serijoje abejonės bus išsklaidytos thumbup.gif O Mukė pagaliau gaus atkirtį už savo intrigas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo skuba3: 01 spalio 2014 - 10:56
QUOTE(skuba3 @ 2014 10 01, 10:54)
drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif Be to, ir suknelė ant grindų iki pat ryto simboliškas ir iškalbingas epizodas, manau tam ir skirta ta scena buvo, jog parodytų, kad Fatmagiul perėjo į kitą - žmonos,  tikrąja to žodžio prasme, etapą. Scenaristai intriguojančiai viską išsprendė, visiem žiūrovam kilo tas klausimas -  buvo ar nebuvo smile.gif Aš angliškam forume mačiau didžiulę diskusiją apie tai po 74 serijos biggrin.gif Bet šioje serijoje abejonės bus išsklaidytos  thumbup.gif  O Mukė pagaliau gaus atkirtį už savo intrigas thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

Tai pas ruses buvo ilgos diskusijos ta tema lotuliukas.gif Del Muko tai drinks_cheers.gif . Siandien jai ne kokia diena biggrin.gif nesiseks juodai - ir fiziskai nukentes ir Rahmis i vieta pastatys thumbup.gif
Atsakyti
Praleidau šiandien pradžią - ko taip Mukades sunervino Fatmagule?
Atsakyti
Kažkas rašėt, kad jau nuo vestuvių tai grazios serijos presides. Na nematau jokio linksmumo ir grožio. Pirma naktis kažkokia ne pirma, jokių šypsenų iš ryto, tik išgastis ir jokios meilės, artumos. Lyg iš reikalo. Toliau dar gražiau, Fatmagul verkia, Kerimas po namus kampais vaikšto.
Atsakyti
Sveiki,

tyliai šią temą vis paskaitinėju 4u.gif man iškilo kvailas klausimas blush2.gif (serialą žiūriu su pertraukom, daug serijų esu praleidusi ), kuo tie smulkus karoliai ant kaklo Fatmagiul tokie svarbūs, kad niekada jų nenusiima ir net per vestuve s su jais buvo?
Atsakyti
Sveikos nemaciau pradzios papasakokit kas ten buvo kad prasidejo karas su Mukades ir uz ka F nedovanos jai?
Atsakyti
QUOTE(afi @ 2014 10 01, 15:32)
Sveikos nemaciau pradzios papasakokit kas ten buvo kad prasidejo karas su Mukades ir uz ka F nedovanos jai?

Fatmagul issiaiskino, kad ana pakiso Mustafos laiskus po lova.

Man ta nauja Meltem meilė tai toks neaaa. schmoll.gif jau geriau Selimas su baisiai nudazytais plaukais smile.gif))
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo oziarage: 01 spalio 2014 - 14:36
QUOTE(oziarage @ 2014 10 01, 13:56)
Kažkas rašėt, kad jau nuo vestuvių tai grazios serijos presides. Na nematau jokio linksmumo ir grožio. Pirma naktis kažkokia ne pirma, jokių šypsenų iš ryto, tik išgastis ir jokios meilės, artumos. Lyg iš reikalo. Toliau dar gražiau, Fatmagul verkia, Kerimas po namus kampais vaikšto.

As nesakiau, kad serijos bus linksmos. Sakiau bus graziu momentu biggrin.gif o visiems skirtingi tie momentai grazus smile.gif Man jau vien grazu, kad Fatmagul su Kerimu pradejo gyvent atskirai nuo visu: Mukades, Rahmiu, dedziu ir tetu. Pradejo gyvent kaip vyras su zmona ir problemas pradeda sprest patys....Beja, man pirma naktis ju irgi buvo labai graziai parodyta...Aisku, nesiseke, ten jiems viskas graziai ir "ruzavai", bet jeigu viskas butu ivyke idealiai, man tai jau cia butu nesamone. Nes man atrodo, kad isprievartautai moteriai butent sunkiausias dalykas yra - lytiniai santykiai... As nesu muilo operu megeja, kai visi tiek veikejai, tiek ju tos naktys, jau tiek suhiperbolizuotai grazus ir saldus, kad net bloga darosi...Taip, kad man cia viskas buvo realu ir grazu...Beja, man dar smagu, kad visi pradeda gaut ko nusipelne... Visi pradeda moket uz savo klaidas... Bet, aisku, kad kitiems gal smagu ziuret i "kencianti' mustika, is "smalsumo sprogstancia" Mukades ir pan... Man tai jau ju gali ir nebebut biggrin.gif Taip, kad kiekvienam savo. Man visos serijos nuo ju vestuviu Happy Endas biggrin.gif, o, kad i ji isimaiso siek tiek pipiriukai, tai taip tik geriau tongue.gif
Atsakyti
Per silpnai Mukades i kupra gavo..oi per mazai. Visiskai neapsiramino g.gif Rahmis fainuolis biggrin.gif
Atsakyti
Vai vai vai Mukades pavydas sukilo hihihi.gif
Atsakyti