Įkraunama...
Įkraunama...

> Didingasis amžius (Muhteşem Yüzyıl)

Tęsiam diskusijas apie didelį susidomėjimą
sukėlusį istorinį turkų serialą 4u.gif


user posted image


user posted image


user posted image
Atsakyti
Jau 6 tema bigsmile.gif
Atsakyti
O kaip faina ir nuotraukos jau naujos. thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Soled @ 2014 12 21, 18:54)
Tęsiam diskusijas apie didelį susidomėjimą
sukėlusį istorinį turkų serialą 4u.gif



ei! o kur Dzihangira padejot?
Atsakyti
Atsiprašau už Džiganhiro pradanginimą unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Soled @ 2014 12 22, 17:34)
Atsiprašau už Džiganhiro pradanginimą unsure.gif

atiduokiiiiiiiiit cray.gif
Atsakyti
Leksa, specialiai jums visi DA vyrai, tarp jų ir Džiganhiras wub.gif

user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Soled: 22 gruodžio 2014 - 18:34
QUOTE(Soled @ 2014 12 22, 18:28)
Leksa, specialiai jums visi DA vyrai, tarp jų ir Džiganhiras wub.gif


clap.gif
Atsakyti
QUOTE(prekestolen @ 2014 12 22, 10:43)

Man atrodo Kosem Sultan buvo galingesnė.  g.gif


Kosem veliau buvo. o iki Hiurrem tokios itakingos personos niekada nebuvo. sakoma nuo jos prasidejo moteru valdymas osmanu imperijoj

QUOTE(Terroriste @ 2014 12 22, 10:53)

as manau, kad Mustafa nieko nebutu zudes, net ir Machmeto. Seriale labai jau jis teigiamai parodytas, kaip labai mylejo brolius. Taip pat man atrodo, kad ir Machmetas, jei butu uzemes sosta, tai nebutu nieko zudes. Va tik Bajezitas su Selimu po viena saule neissitektu ir tarpusavy vistiek visad kovotu iki vieno is ju mirties (kas ir bus).

Mustafa gal ir nebutu, bet Mahi tikrai butu, ir ne karta apie tai Hiurrem sake, kad zudys jos vaikus jai matant
Atsakyti
Bet tai kokios kai kurios cia jautrios ir kategoriskos. Greit realaus gyvenimo nuo kino filmo nebeatskirsit. Kodel nemokat priimti kitu nuomones ir butinai norit ipirsti savaja. Naturalu, kad vienoms vieni personazai labiau ptinka, kitoms kiti, nereikia del to pulti ir savo tiesu irodineti.
Kaip bebutu, ziurint seriala isvaizda ir manieros daro savo itaka, man senoji Hiurem labiau patiko, bet nuo tos dienos, kai pakeite aktore, tai ir palaikyt jos nebesinori. Be jokiu isvedziojimu ir giliu kapstymu, tiesiog... Tiek ta Hiurem, tiek Mahidevran abi ten pagerintos, abi prisidirbusios, tad net nematau prasmes kazkuria teisint, o kazkuria pasmerkt. Lieka tik isorine simpatija ir antipatija grynai del paciu aktoriu grozio/negrozio, daugiau nieko smile.gif
Atsakyti
parbėgu ir aš į naują temą ax.gif

QUOTE(Soled @ 2014 12 22, 12:59)
beje, kai tie janičarai buvo įsiutę, aš taip norėjau, kad Riustemui galvą nuneštų ir Suleimaną nuverstų.

aš kai žiūrėjau, irgi galvojau - jis jau ne viziris, negi nei vienas negalėjo peilį kokį paleist cool.gif
bet, kaip sakoma - jei lemta paskęst, tai avarijoj nežūsi wink.gif
tai jam buvo lemta būt pasmaugtam.
Atsakyti
QUOTE(neatleidziu @ 2014 12 22, 19:57)
Bet tai kokios kai kurios cia jautrios ir kategoriskos. Greit realaus gyvenimo nuo kino filmo nebeatskirsit. Kodel nemokat priimti kitu nuomones ir butinai norit ipirsti savaja. 

ka reiskia nori ipirst savo nuomone? Gal merginos nemegina ipirst savo nuomones, bet megina savo nuomone pasidalinti?
Atsakyti